Veilinggebouw De Zwaan

de
Sinds 1818
zwaan
veilinggebouw
Directeur-Makelaar G. van den Brink BV.
Algemene Kunst- en Antiekveiling
24 MAART T/M 7 APRIL
Wim Oepts (1904-1988), Het verlaten huis,
doek, 55 x 65 cm. Taxatie € 5.000-7.000
KIJKDAGEN: Donderdag 19 t/m zondag 22 maart
van 10.00 – 17.00 uur.
Tevens donderdagavond 19.00 – 21.00 uur
Gustave de Smet (1877-1943), Bomen, gouache,
ca. 1911, 25 x 36 cm. Taxatie € 8.000-15.000
Catalogus online vanaf woensdag 11 maart
Gouden armband, Biedermeier, met porseleinen
plaquettes tevens te gebruiken als broche.
Taxatie € 1.000-2.000
Paar platina oorhangers met bloedkoraal pampels,
Art-Deco. Taxatie € 2.500-3.000
Willem de Zwart (1862-1931) Dorpskermis met carrousel
doek, gesign. l.o., 81 x 102 cm. Taxatie € 20.000-25.000
China, blauw-wit en famille verte porseleinen driedelig
kaststel, vroeg 19e eeuw h. 38 cm.
Taxatie € 1.000-1.500
Smeedijzeren geldkist, 17e eeuw, beschilderd met
bloemen l. 78, d 43, h. 43 cm.
Taxatie € 3.500-4.500
Leerdam, persglazen masker, ontwerp
C.C. van Asch van Wijck, 1929,
h. 26 cm. Taxatie € 800-1.200
Delft, aardewerk plaquette,
18e eeuw. H. 58 cm.
Taxatie € 1.000-2.000
Papua, Asmat, paalsculptuur.
Herkomst Nederlandse privé
verzameling. Verzameld in situ tussen
1954-1961. H. 165 cm.
Taxatie € 15.000-20.000
Raoul Larche (1830-1912), bronzen tafellamp,
‘Loïe Fuller’, h. 45,5 cm. Gesigneerd ‘Raoul Large’en
met bronsgietersstempel ‘Siot-Decauville Fondeur Paris’,
genummerd R94 Taxatie € 18.000-22.000
Staand horloge met carillon,
ca. 1750. Adres Abraham Uyterweer,
Rotterdam, h. 290 cm.
Taxatie € 10.000-15.000
Veilinggebouw De Zwaan - Keizersgracht 474 b/d Leidsestraat - 1017 EG Amsterdam - Telefoon: 020-6220447
www.dezwaan.nl - [email protected] - Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 9.00-17.00