ALGEMENE KUNST EN ANTIEKVEILING 18 maart T/M 1 april 2014 Anthonie Beerstraten (werkzaam 1639-1665), strandgezicht, paneel, gesign. AB S m.r., 23 x 25 cm. Taxatie € 4.000-6.000 KIJKDAGEN: Donderdag 13 t/m zondag 16 maart 2014 10.00 - 17.00 uur. Tevens donderdagavond 19.00 - 21.00 uur. Trobiant Eilanden, grote houten varken, voor 1918 verzameld, br. 65 cm. Taxatie € 800-1.200 Deflt, twee polychroom aardewerk terrines, 18e eeuw, fuut l. 16 cm, eend l. 12 cm. Taxatie elk € 500-1.000 China, famille rose scheerbekken, 18e eeuw, 24 x 31 cm. Taxatie € 2.000-2.500 Wenen, gouden vlinderbroche, ca 1900, lijfje gezet met een oud slijpsel diamant, ca. 1,75 crt. Taxatie € 8.000-12.000 Corneille (1922-2010), Compositie met figuur, inkt en gouache op papier, gesign. r.b., ‘68, 27 x 21 cm. Taxatie € 1.700-2.200 Paar zilveren kandelaars Louis XVI, mt Willem van den Goorberg, Leiden, jl. 1785, h. 23 cm. Taxatie € 2.000-4.000 Circa 300 lots uit de collectie van een internationale interieur designer, waaronder o.a. Afghanistan stenen idolen en twee Zweedse tabourets, ca. 1800 Bali, gestoken houten sculptuur van Raksasa als krishouder, ca. 1920 h. 50 cm. Taxatie € 1.000-1.500 Henk van der Plas (1936-2009), zonder titel, reliëf, wit gelakt hout, ongesign., 120 x 120 cm. Taxatie € 1.000-1.500 Nieuw Zeeland, Maori, twee gestoken houten huispanelen, ca. 1870; 76 x 38,5 en 96 x 17,5 cm. Taxatie € 1.000-2.000 Staand horloge met scheepjesmechaniek, ca. 1740, adres Abraham Klaarenbeek, Haarlem, h. 274 cm. Taxatie € 9.000-12.000 Catalogus online vanaf donderdag 6 maart: www.dezwaan.nl Veilinggebouw De Zwaan - Keizersgracht 474 b/d Leidsestraat - 1017 EG Amsterdam Telefoon: 020-6220447 - Fax: 020-6384576 - www.dezwaan.nl - Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 9.00-17.00