ALGEMENE KUNST EN ANTIEKVEILING 18 MAArT T/M 1 AprIL 2014

ALGEMENE KUNST EN ANTIEKVEILING
18 maart T/M 1 april 2014
Anthonie Beerstraten (werkzaam
1639-1665), strandgezicht, paneel,
gesign. AB S m.r., 23 x 25 cm.
Taxatie € 4.000-6.000
KIJKDAGEN: Donderdag 13 t/m zondag 16 maart 2014 10.00 - 17.00 uur.
Tevens donderdagavond 19.00 - 21.00 uur.
Trobiant Eilanden, grote houten
varken, voor 1918 verzameld,
br. 65 cm.
Taxatie € 800-1.200
Deflt, twee polychroom aardewerk
terrines, 18e eeuw, fuut l. 16 cm,
eend l. 12 cm.
Taxatie elk € 500-1.000
China, famille rose scheerbekken,
18e eeuw, 24 x 31 cm.
Taxatie € 2.000-2.500
Wenen, gouden vlinderbroche, ca 1900, lijfje gezet met een oud slijpsel diamant,
ca. 1,75 crt. Taxatie € 8.000-12.000
Corneille (1922-2010), Compositie
met figuur, inkt en gouache op
papier, gesign. r.b., ‘68, 27 x 21 cm.
Taxatie € 1.700-2.200
Paar zilveren kandelaars Louis XVI,
mt Willem van den Goorberg,
Leiden, jl. 1785, h. 23 cm.
Taxatie € 2.000-4.000
Circa 300 lots uit de collectie van
een internationale interieur designer,
waaronder o.a. Afghanistan stenen idolen
en twee Zweedse tabourets, ca. 1800
Bali, gestoken houten sculptuur
van Raksasa als krishouder, ca. 1920
h. 50 cm. Taxatie € 1.000-1.500
Henk van der Plas (1936-2009), zonder
titel, reliëf, wit gelakt hout, ongesign.,
120 x 120 cm.
Taxatie € 1.000-1.500
Nieuw Zeeland, Maori, twee gestoken houten huispanelen, ca. 1870;
76 x 38,5 en 96 x 17,5 cm. Taxatie € 1.000-2.000
Staand horloge met scheepjesmechaniek, ca. 1740, adres Abraham
Klaarenbeek, Haarlem, h. 274 cm.
Taxatie € 9.000-12.000
Catalogus online vanaf donderdag 6 maart: www.dezwaan.nl
Veilinggebouw De Zwaan - Keizersgracht 474 b/d Leidsestraat - 1017 EG Amsterdam
Telefoon: 020-6220447 - Fax: 020-6384576 - www.dezwaan.nl - Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 9.00-17.00