Vintage Design-, Kunst- Antiek- en Curiosaveiling Maart 2014

Europees Porselein en glas
Kavel nr. 2501: Een lot divers polychrome Herend porselein
bestaande uit een kandelaar. een pot, twee dekseldoosjes, lucifersdoos houder, vaasje,
schoentje, negen diverse schaaltjes en twee asbakjes. (18)
20e eeuw, gemerkt
div. afm.
Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 2502: Twee diverse aardewerk schalen
een kom met geel, bruin en groen glazuur en ingegrifte versieringen en een schaal
met twee oren en een geometrische slibversiering (restauraties). (2)
D 18 en 22 cm
Kavel nr. 2503: Een Delfts blauw aardewerk pendule
met een decor van bloemenrotsen met pauwen en florale ornamenten.
1980, gemerkt De Porceleyne Fles, schilder: S. van Oosten
H. 40 cm
Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 2504: Een Delfts blauw aardewerk plaquette
met een decor van een bloemenrots met fazant.
1978, gemerkt De Porceleyne Fles
23x30 cm
Richtprijs: € 80 tot € 120
Kavel nr. 2505: Zes Delfts blauw aardewerk borden, twee vaasjes, een
klompje, twee schaaltjes en een asbak
met voornamelijk florale decors. (12)
20e eeuw, gemerkt De Porceleyne Fles
Kavel nr. 2506: Een zilver geglazuurd aardewerk vormstuk
in de vorm van een peer met een rups op een tafel (beschadigd, gelijmd).
gesigneerd MC.II.K.1969
H 34 cm
Richtprijs: € 80 tot € 120
Kavel nr. 2507: Een paar Delfts blauw aardewerk vazen met deksels
zeskant balustervormige modellen, deksels bekroond met een leeuw en een decor van
bloemen in cartouches (enkele beschadigingen). (2)
18e eeuw, gemerkt De Porceleyne Bijl
H 31 cm
Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 2508: Een kristallen coupe met deksel en schotel
met gestileerd graveerwerk (beschadigingen).
19e eeuw
H 23 cm
Kavel nr. 2509: Twee aardewerk kannen en een steengoed pul
een Jacobakan, een ongedecoreerde kan en een pul met reliëfdecor (beschadigingen).
(3)
16e en 19e eeuw
H 23, 16 en 12 cm
Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 2510: Vier diverse steengoed kannen
een met mascarons, en alle vier met rozetten in reliëf (restauraties, beschadigingen).
(4)
17e/18e eeuw Duitsland Raeren en Frechen
H van 17 tot 20 cm
Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 2511: Twee diverse polychrome porseleinen schoteltjes
een met een landschap met figuren, de ander met pluimvee (1 met barstje). (2)
18e eeuw, Niederviller en Hoechst
D 13,5 cm
Kavel nr. 2512: Twee polychrome aardewerk vormstukken
staande dames met lange gewaden en een hoofddeksel met veren (enkele
beschadigingen). (2)
Ada Stel, Atelier Artisjok, Tjerkwerd
H ca. 52 cm
Kavel nr. 2513: Twee diverse polychrome aardewerk vormstukken
staande geisha's met lange mantels (enkele beschadigingen). (2)
H 77 en 50 cm
Kavel nr. 2514: Een lot Meissen porselein
een opengewerkt bordje, losse deksel, dekseldoosje, klein kopje en twee schotels, vier
koppen en zes schotels
Kavel nr. 2515: Een paar achtkantige Makkum wandborden
polychrome Delfts bordje, vier blauw wit Worchester kopjes met schilfers
Kavel nr. 2516: Twee Hummel figuurtjes
Kavel nr. 2517: Een geslepen kristallen compotier met deksel
knop defect, daarbij een knijpflacon en een kristallen vaas met zilveren rand
19e eeuw
Kavel nr. 2518: Een olijf geslepen kristallen fruitschaal
schuitvormig op voet, schilfertjes
20x34,5x23 cm
Kavel nr. 2519: Twee geslepen kristallen schalen
op ronde zilveren voet, schilfertjes
19e eeuw
Kavel nr. 2520: Een paar geslepen kristallen fruitschalen
19e eeuw
H 13,5 cm
Kavel nr. 2521: Kristallen compotier met deksel, schilfertjes
H 31 cm
Kavel nr. 2522: Mozaïek: vrouwenportret
Kavel nr. 2523: Porseleinen dinerservies gedecoreerd met blauwe en
gouden rand
Hutschenreuter
Kavel nr. 2524: Een lot divers
aardewerk bierpul met tinnen deksel, glazen sierbol, metalalen sculptuur van vogels,
lokeend, scarabee
Kavel nr. 2525: Een lot divers
twee tegels in lijsten, drie diverse kommen, dekseldoos, drie houten beeldjes, Chinese
vaas, twee Chinese schoteltjes, e.e.a. defect
Kavel nr. 2526: Vier Delftse borden
twee diverse en een paar met bloemenmand, schilfers
Kavel nr. 2527: Een lot divers
Leerdam vaas, vier porseleinen bordjes, aantal beeldjes
Kavel nr. 2528: Een polychrome en verguld porseleinen kom
met voorstellingen over de Amerikaanse Revolutie: "General George Washington
taking charge of the battle of Princeton. Jan. 1777" en "English frigates engaged by
American batteries on the Hudson River. Oct. 1776".
gemerkt Royal Copenhagen, 1976 nr. 1180/2500
D 33 cm
Richtprijs: € 300 tot € 400
Kavel nr. 2529: Een lot divers
Rosenthal theeserviesje, diverse borden, zes groene glazen, Venetiaans vaasje, groene
vaas, polychrome serviesje, tegeltje, etc
Kavel nr. 2530: Gipsen buste, aardewerk bloembak
buste H 55 cm
Kavel nr. 2531: Bord en beeldje
Delfts blauw aardewerk herinnering bord (PF), polychrome porseleinen groepje
D bord 36 cm
Kavel nr. 2532: Een lot divers
tegel, bowlstel, gekleurde vaas, beeldjes, schalen, kannen, kaasstolp, etc
Kavel nr. 2533: Drie Delfts blauwe borden
twee grote en een kleinere (PF) met bloemenmand
D 33,5 & 25 cm
Kavel nr. 2534: Een aardewerk bordje,
kan met oor, blauw met wit porseleinen vogelgroep
Kavel nr. 2535: Aardewerk olifanten kruk
20e eeuw
H 56 cm
Kavel nr. 2536: Een Boheems kristallen beker
en een beker met vergulde rand (schilfer)
H 15,5 & 16,5 cm
Kavel nr. 2537: Een lot kristal
schuitvormig bakje, twee Luiks kristallen bakjes op voet met parelmoer lepeltjes, glas
met graveerwerk
Kavel nr. 2538: Een lot divers
ronde aardewerk schaal, glas in lood raamversiering, set polychrome bordjes met
vergulde rand, theepot, aantal kop en schotels, Perzische tegel, likeurkaraf met drie
glaasjes, driehoekige aardewerk houder, mes, metalen kraankan, etc
Kavel nr. 2539: Aardewerk tijger
H 60 cm
Kavel nr. 2540: Een lot divers
twee groene flessen, Venetiaans kannetje met tinnen klepdeksel, rozenbowl, kan, twee
lepelvaasjes, schaaltje op zilver voetje, coupe met deksel, twee vaasjes
Kavel nr. 2541: Drie diverse borden
een Delfts blauw bord, Delfts herinnering bord, bruin geglazuurd bord twee koeien bij
een boom - schilfers
Kavel nr. 2542: Porseleinen servies
33 Delig met gele bloemen - Denmark
20e eeuw
Kavel nr. 2543: Een lot aardewerk
divers Keuls aardewerk, vierkante bloempot, bruin vaasje, baardman kruik, klepkan,
vaas
Kavel nr. 2544: Een lot divers kleingoed
polychrome aardewerk bordje, porseleinen kop en schotels, beeldjes, pijpjes,
dekseldoosje, gekleurde tegel, etc
Kavel nr. 2545: Een lot divers aardewerk
vier stuks Gouda plateel, aardewerk bloembak
Kavel nr. 2546: Een lot divers
paar aardewerk boekensteunen, ovaal dienblad, twee metalen hanen, aantal glazen
sculpturen, Delfts vaasje
Kavel nr. 2547: Vier polychrome tegels in lijsten
20e eeuw
24,5 x 24,5 cm
Kavel nr. 2548: Gipsen sculptuur
vrouwenhoofd op voet
gesigneerd 1980 Austin Prodinc
H ca. 38 cm
Kavel nr. 2549: Een Herend porseleinen tete-à-tete
bestaande uit twee kop-en-schotels, een theepot met deksel, melkkan, suikerbakje op
een ovaal presenteerblad, met een decor van pluimvee en insecten. (6)
1976, 150-jarig jublileum van Herend
40x28,5 cm (blad)
Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 2550: Een blauw wit aardewerk tegel met Bijbelse voorstelling
in een cartouche met florale hoekornamenten
19e eeuw
22x18,5 cm
Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 2551: Een gekleurd glazen vaas
zachtgeel met ingesmolten kleurdraden
Willem Heesen, Oude Horn, nr. 840203
H 15 cm
Kavel nr. 2552: Drie diverse goudsteen kannen
met oor en twee met florale decors, één met figuren in relief. (3)
19e eeuw
H 8, 10 en 14 cm
Kavel nr. 2553: Negen kleine Rijnlandse steengoed kannen
vijf met bruin zoutglazuur, drie grijs geglazuurd en één ongeglazuurde Jacobakan
(enkele beschadigingen). (9)
H van 8 tot 16 cm
Kavel nr. 2554: Een kegelvormige Gouda plateel vaas
schilfertjes
H 42,5 cm
Kavel nr. 2555: Een paar polychrome porseleinen siervaasjes
met bloemguirlandes, schilfertjes, barstje
Germany
H 21,5 cm
Kavel nr. 2556: Conisch porseleinen vaas
Herend, Rosenthal schaal met decor van harlekijns, polychrome vaas met vlinders
Kavel nr. 2557: Een lot divers
aantal polychrome Delftse vaasjes, kaststellejte, bord, dekselpot, Chinees dekselvaasje
en vaasje, twee porseleinen vogeltjes,, blauw glazen schaal met gouddecor, glazen
bokaal
Kavel nr. 2558: Leerdam bolvaasje
Kavel nr. 2559: Een aardewerk met metalen kraankan
H 54 cm
Kavel nr. 2560: Diverse kristallen beeldjes
w.o. Swarovski
Kavel nr. 2561: Een lot divers
een blauw wit aardewerk bloempot, twee paar bloembakjes
20e eeuw
Kavel nr. 2562: Een lot divers
w.o. voorraadpotjes, zeepbakje, beeldjes, Chinees vaasje met beschadigde voet, kom,
etc
Kavel nr. 2563: Een lot divers glaswerk
w.o. likeurstel, twee flacons, asbak, beeldjes van egels, etc
Kavel nr. 2564: Wedgwood servies
ruim 100 delig, enkele schilfers
Kavel nr. 2565: Twee kristallen beschuitpotten
met zilveren monturen op de deksel
Kavel nr. 2566: Twee diverse press-papiers
en een glazen beeldje van een vis
Kavel nr. 2567: Twee polychrome porseleinen siervazen
Villeroy & Boch, polychrome porseleinen groep
Kavel nr. 2568: Een lot divers
porseleinen dekselpot, glazen verdeelschaal, drie vazen, beeld, etc
Kavel nr. 2569: Een lot divers Heren en Meissen porselein
schaaltje met metaal montuur
Kavel nr. 2570: Een lot divers porselein
kop en schotels, Rosenthal serviesje, etc
Kavel nr. 2571: Twaalf Herend porseleinen schotels en tien kopjes
Kavel nr. 2572: Een gegraveerd glas op zilveren voet
de conische kelk met de wapens van de Zeven Provinciën.
laat 18e eeuw
H 16 cm
Richtprijs: € 100 tot € 150
Kavel nr. 2573: Twee keramiek tegeltableau's
met elk 20 tegels,
Barry Holslag 1986