Vintage Design-, Kunst- Antiek- en Curiosaveiling Maart 2014 Europees Porselein en glas Kavel nr. 2501: Een lot divers polychrome Herend porselein bestaande uit een kandelaar. een pot, twee dekseldoosjes, lucifersdoos houder, vaasje, schoentje, negen diverse schaaltjes en twee asbakjes. (18) 20e eeuw, gemerkt div. afm. Richtprijs: € 150 tot € 250 Kavel nr. 2502: Twee diverse aardewerk schalen een kom met geel, bruin en groen glazuur en ingegrifte versieringen en een schaal met twee oren en een geometrische slibversiering (restauraties). (2) D 18 en 22 cm Kavel nr. 2503: Een Delfts blauw aardewerk pendule met een decor van bloemenrotsen met pauwen en florale ornamenten. 1980, gemerkt De Porceleyne Fles, schilder: S. van Oosten H. 40 cm Richtprijs: € 150 tot € 250 Kavel nr. 2504: Een Delfts blauw aardewerk plaquette met een decor van een bloemenrots met fazant. 1978, gemerkt De Porceleyne Fles 23x30 cm Richtprijs: € 80 tot € 120 Kavel nr. 2505: Zes Delfts blauw aardewerk borden, twee vaasjes, een klompje, twee schaaltjes en een asbak met voornamelijk florale decors. (12) 20e eeuw, gemerkt De Porceleyne Fles Kavel nr. 2506: Een zilver geglazuurd aardewerk vormstuk in de vorm van een peer met een rups op een tafel (beschadigd, gelijmd). gesigneerd MC.II.K.1969 H 34 cm Richtprijs: € 80 tot € 120 Kavel nr. 2507: Een paar Delfts blauw aardewerk vazen met deksels zeskant balustervormige modellen, deksels bekroond met een leeuw en een decor van bloemen in cartouches (enkele beschadigingen). (2) 18e eeuw, gemerkt De Porceleyne Bijl H 31 cm Richtprijs: € 150 tot € 250 Kavel nr. 2508: Een kristallen coupe met deksel en schotel met gestileerd graveerwerk (beschadigingen). 19e eeuw H 23 cm Kavel nr. 2509: Twee aardewerk kannen en een steengoed pul een Jacobakan, een ongedecoreerde kan en een pul met reliëfdecor (beschadigingen). (3) 16e en 19e eeuw H 23, 16 en 12 cm Richtprijs: € 100 tot € 150 Kavel nr. 2510: Vier diverse steengoed kannen een met mascarons, en alle vier met rozetten in reliëf (restauraties, beschadigingen). (4) 17e/18e eeuw Duitsland Raeren en Frechen H van 17 tot 20 cm Richtprijs: € 100 tot € 150 Kavel nr. 2511: Twee diverse polychrome porseleinen schoteltjes een met een landschap met figuren, de ander met pluimvee (1 met barstje). (2) 18e eeuw, Niederviller en Hoechst D 13,5 cm Kavel nr. 2512: Twee polychrome aardewerk vormstukken staande dames met lange gewaden en een hoofddeksel met veren (enkele beschadigingen). (2) Ada Stel, Atelier Artisjok, Tjerkwerd H ca. 52 cm Kavel nr. 2513: Twee diverse polychrome aardewerk vormstukken staande geisha's met lange mantels (enkele beschadigingen). (2) Ada Stel, Atelier Artisjok, Tjerkwerd H 77 en 50 cm Kavel nr. 2514: Een lot Meissen porselein een opengewerkt bordje, losse deksel, dekseldoosje, klein kopje en twee schotels, vier koppen en zes schotels Kavel nr. 2515: Een paar achtkantige Makkum wandborden polychrome Delfts bordje, vier blauw wit Worchester kopjes met schilfers Kavel nr. 2516: Twee Hummel figuurtjes Kavel nr. 2517: Een geslepen kristallen compotier met deksel knop defect, daarbij een knijpflacon en een kristallen vaas met zilveren rand 19e eeuw Kavel nr. 2518: Een olijf geslepen kristallen fruitschaal schuitvormig op voet, schilfertjes 20x34,5x23 cm Kavel nr. 2519: Twee geslepen kristallen schalen op ronde zilveren voet, schilfertjes 19e eeuw Kavel nr. 2520: Een paar geslepen kristallen fruitschalen 19e eeuw H 13,5 cm Kavel nr. 2521: Kristallen compotier met deksel, schilfertjes H 31 cm Kavel nr. 2522: Mozaïek: vrouwenportret Kavel nr. 2523: Porseleinen dinerservies gedecoreerd met blauwe en gouden rand Hutschenreuter Kavel nr. 2524: Een lot divers aardewerk bierpul met tinnen deksel, glazen sierbol, metalalen sculptuur van vogels, lokeend, scarabee Kavel nr. 2525: Een lot divers twee tegels in lijsten, drie diverse kommen, dekseldoos, drie houten beeldjes, Chinese vaas, twee Chinese schoteltjes, e.e.a. defect Kavel nr. 2526: Vier Delftse borden twee diverse en een paar met bloemenmand, schilfers Kavel nr. 2527: Een lot divers Leerdam vaas, vier porseleinen bordjes, aantal beeldjes Kavel nr. 2528: Een polychrome en verguld porseleinen kom met voorstellingen over de Amerikaanse Revolutie: "General George Washington taking charge of the battle of Princeton. Jan. 1777" en "English frigates engaged by American batteries on the Hudson River. Oct. 1776". gemerkt Royal Copenhagen, 1976 nr. 1180/2500 D 33 cm Richtprijs: € 300 tot € 400 Kavel nr. 2529: Een lot divers Rosenthal theeserviesje, diverse borden, zes groene glazen, Venetiaans vaasje, groene vaas, polychrome serviesje, tegeltje, etc Kavel nr. 2530: Gipsen buste, aardewerk bloembak buste H 55 cm Kavel nr. 2531: Bord en beeldje Delfts blauw aardewerk herinnering bord (PF), polychrome porseleinen groepje D bord 36 cm Kavel nr. 2532: Een lot divers tegel, bowlstel, gekleurde vaas, beeldjes, schalen, kannen, kaasstolp, etc Kavel nr. 2533: Drie Delfts blauwe borden twee grote en een kleinere (PF) met bloemenmand D 33,5 & 25 cm Kavel nr. 2534: Een aardewerk bordje, kan met oor, blauw met wit porseleinen vogelgroep Kavel nr. 2535: Aardewerk olifanten kruk 20e eeuw H 56 cm Kavel nr. 2536: Een Boheems kristallen beker en een beker met vergulde rand (schilfer) H 15,5 & 16,5 cm Kavel nr. 2537: Een lot kristal schuitvormig bakje, twee Luiks kristallen bakjes op voet met parelmoer lepeltjes, glas met graveerwerk Kavel nr. 2538: Een lot divers ronde aardewerk schaal, glas in lood raamversiering, set polychrome bordjes met vergulde rand, theepot, aantal kop en schotels, Perzische tegel, likeurkaraf met drie glaasjes, driehoekige aardewerk houder, mes, metalen kraankan, etc Kavel nr. 2539: Aardewerk tijger H 60 cm Kavel nr. 2540: Een lot divers twee groene flessen, Venetiaans kannetje met tinnen klepdeksel, rozenbowl, kan, twee lepelvaasjes, schaaltje op zilver voetje, coupe met deksel, twee vaasjes Kavel nr. 2541: Drie diverse borden een Delfts blauw bord, Delfts herinnering bord, bruin geglazuurd bord twee koeien bij een boom - schilfers Kavel nr. 2542: Porseleinen servies 33 Delig met gele bloemen - Denmark 20e eeuw Kavel nr. 2543: Een lot aardewerk divers Keuls aardewerk, vierkante bloempot, bruin vaasje, baardman kruik, klepkan, vaas Kavel nr. 2544: Een lot divers kleingoed polychrome aardewerk bordje, porseleinen kop en schotels, beeldjes, pijpjes, dekseldoosje, gekleurde tegel, etc Kavel nr. 2545: Een lot divers aardewerk vier stuks Gouda plateel, aardewerk bloembak Kavel nr. 2546: Een lot divers paar aardewerk boekensteunen, ovaal dienblad, twee metalen hanen, aantal glazen sculpturen, Delfts vaasje Kavel nr. 2547: Vier polychrome tegels in lijsten 20e eeuw 24,5 x 24,5 cm Kavel nr. 2548: Gipsen sculptuur vrouwenhoofd op voet gesigneerd 1980 Austin Prodinc H ca. 38 cm Kavel nr. 2549: Een Herend porseleinen tete-à-tete bestaande uit twee kop-en-schotels, een theepot met deksel, melkkan, suikerbakje op een ovaal presenteerblad, met een decor van pluimvee en insecten. (6) 1976, 150-jarig jublileum van Herend 40x28,5 cm (blad) Richtprijs: € 150 tot € 250 Kavel nr. 2550: Een blauw wit aardewerk tegel met Bijbelse voorstelling in een cartouche met florale hoekornamenten 19e eeuw 22x18,5 cm Richtprijs: € 150 tot € 250 Kavel nr. 2551: Een gekleurd glazen vaas zachtgeel met ingesmolten kleurdraden Willem Heesen, Oude Horn, nr. 840203 H 15 cm Kavel nr. 2552: Drie diverse goudsteen kannen met oor en twee met florale decors, één met figuren in relief. (3) 19e eeuw H 8, 10 en 14 cm Kavel nr. 2553: Negen kleine Rijnlandse steengoed kannen vijf met bruin zoutglazuur, drie grijs geglazuurd en één ongeglazuurde Jacobakan (enkele beschadigingen). (9) H van 8 tot 16 cm Kavel nr. 2554: Een kegelvormige Gouda plateel vaas schilfertjes H 42,5 cm Kavel nr. 2555: Een paar polychrome porseleinen siervaasjes met bloemguirlandes, schilfertjes, barstje Germany H 21,5 cm Kavel nr. 2556: Conisch porseleinen vaas Herend, Rosenthal schaal met decor van harlekijns, polychrome vaas met vlinders Kavel nr. 2557: Een lot divers aantal polychrome Delftse vaasjes, kaststellejte, bord, dekselpot, Chinees dekselvaasje en vaasje, twee porseleinen vogeltjes,, blauw glazen schaal met gouddecor, glazen bokaal Kavel nr. 2558: Leerdam bolvaasje Kavel nr. 2559: Een aardewerk met metalen kraankan H 54 cm Kavel nr. 2560: Diverse kristallen beeldjes w.o. Swarovski Kavel nr. 2561: Een lot divers een blauw wit aardewerk bloempot, twee paar bloembakjes 20e eeuw Kavel nr. 2562: Een lot divers w.o. voorraadpotjes, zeepbakje, beeldjes, Chinees vaasje met beschadigde voet, kom, etc Kavel nr. 2563: Een lot divers glaswerk w.o. likeurstel, twee flacons, asbak, beeldjes van egels, etc Kavel nr. 2564: Wedgwood servies ruim 100 delig, enkele schilfers Kavel nr. 2565: Twee kristallen beschuitpotten met zilveren monturen op de deksel Kavel nr. 2566: Twee diverse press-papiers en een glazen beeldje van een vis Kavel nr. 2567: Twee polychrome porseleinen siervazen Villeroy & Boch, polychrome porseleinen groep Kavel nr. 2568: Een lot divers porseleinen dekselpot, glazen verdeelschaal, drie vazen, beeld, etc Kavel nr. 2569: Een lot divers Heren en Meissen porselein schaaltje met metaal montuur Kavel nr. 2570: Een lot divers porselein kop en schotels, Rosenthal serviesje, etc Kavel nr. 2571: Twaalf Herend porseleinen schotels en tien kopjes Kavel nr. 2572: Een gegraveerd glas op zilveren voet de conische kelk met de wapens van de Zeven Provinciën. laat 18e eeuw H 16 cm Richtprijs: € 100 tot € 150 Kavel nr. 2573: Twee keramiek tegeltableau's met elk 20 tegels, Barry Holslag 1986