VEILINGLIJST OPNIEUW CO, 18 APRIL 2015 Nr 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Omschrijving Album met ansichtkaarten, 231 stuks, thema's oa steden, koningshuis, dierentuin en klederdracht Startbod € 5,00 Stoel, in de vorm van een gorilla € 10,00 Wilesco stoommachine, trein, gemerkt 'Old Smokey ' D365 € 5,00 Vaas wit en doorzichtig glas, 22,5 cm hoog, gemerkt Leerdam Unica F. Meydam AH 597 € 10,00 Vaas groen aardewerk, 19,5 cm hoog, gemerkt FO (Fons Decker), 255, A, Gouda Holland € 5,00 Zilveren munten: 10x gulden, 9x rijksdaalder, 2x 10 gulden munt en 1x half dollar Kennedy 1964 € 5,00 Schilderij. Naakte vrouw, gesigneerd Pasman (Berend?, 1934-1996), 49x59 cm € 10,00 Spiegel en/ of schilderij met boten, gemerkt Arg 925 (=sterling silver plated) Creazioni Artistiche, made in Italy € 5,00 Graafmachine, gemerkt Gradall Buddy-L, Warner & Swasey, 70x45 cm € 5,00 4x Tonka wagens: kraanwagen, tractor met voorlader en graafmachine 51001, vorkheftruck 52900 en een lader € 5,00 Platenspeler, gemerkt Micro Seiki belt drive disc player MR-322, werkt € 5,00 Ronde, eiken tafel, gemerkt Liegnitzer Ringtisch van Josef Seiler, DRP-patent 1920 € 20,00 Klok, beeld van vrouw op natuurstenen sokkel, gemerkt H.Fugere en € 5,00 S. Martie & Cie Medaille de Bronze (1860) en Philippe Rouen 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 3x doos met in totaal 39 uitheemse insecten gegoten in doorzichtige blokken € 5,00 Schaal groen glinsterend glas, gemerkt Royal Leerdam, naar ontwerp van S. van der Marel, "Freedom" € 10,00 Eerstedagenveloppen: 6x album en een partij los, Nederland en buitenland € 5,00 Bijzondere (post)stempels in een album op (ansicht)kaarten en enveloppen, vanaf jaren '30 € 5,00 Boek, Geschiedenis der Amsterdamsche Stoomvaart door M.G. de Boer, 1921/1922, 3 delen € 5,00 Gouden horloge, Baume & Mercier, Genève, 14K, 585, 45 gram € 20,00 Straalkachel/ ventilator, ITHO Ufo model, type FS-7, kleur wit € 5,00 Glassculptuur, Mats Jonasson, Leeuw € 5,00 Bijbel: La Sainte Bible, ou l' ancien et le nouveau testament. Édition stéréotype. Ostervald, 1863 € 5,00 Zeefdruk, gesigneerd Kate Wilkinson, 1994, "The Fabric of Live", 91/100 € 10,00 Vaas met bloemmotief, gemerkt Zuid Holland Gouda, Lazaruspoortje, 1924,190, Fecit Futilus € 5,00 Postzegelalbums: 1x Nederland, 2x Duitsland, 1x kunst € 5,00 2x Blik, gemerkt Van Nelle, voor koffie en thee, in rood en geel, ontwerp van Jac. Jongert, 42x37x28 cm € 5,00 Pendule, Amsterdamse school, signatuur van Junghans, Pfeilenkreuz € 5,00 Thunderbirds Matchbox, 1992, Tracy Island (zonder geluid) + 10 poppetjes + 10 voertuigen en raketten € 5,00 "Venstervaas" ontwerp van Floris Meydam 1976, gemerkt Royal Leerdam 250-109 € 5,00 17x Cherished Teddies in orginele doos en 2 speldjes, 6 zijn een speciale uitgave voor leden van de Club € 5,00 2x Vaas, gemerkt Petrus Regout & Co Maastricht, made in Holland, ART 2, € 5,00 Kunstwerk met afbeelding van boten, gemerkt met sticker Pieter Breughel kunsthandel, Amsterdam € 5,00 Musket met vuursteenslot, 1,5 meter lang € 5,00 (West) Germany, 7 vazen, 5 kannen en 2 schalen € 5,00 Schilderij, Berken aan meer, gesigneerd H.H. Ros, (1870-1954), 28x38 cm € 10,00 Schilderij, Molen met huis aan het water, gesigneerd W. Schuller, 49x58 cm € 10,00 18x Laurel en Hardy spaarpotten en beeldjes + 1x lamp, werkt € 5,00 Presse papier, gemerkt Royal Leerdam 500-245, NVPG 1986-1996, doorsnee ong. 12 cm, € 5,00 € € 5,00 5,00 Boerenbont motief ongeveer 1900, 31 cm en 28 cm hoog 32 33 34 35 36 37 38 vermoedelijk Floris Meydam 39 40 41 42 43 44 45 46 47 2x Sculptuur, gemerkt Joram Mariga, Zimbabwaanse kunst, Lapidolite, vindplaats Rhodesia Professionele flitsset, Lastolite lumen8 F400 + statief Manfrotto 141RC + belichtingsmeter 2x Design stoel, gemerkt VAMO PV Sønderborg, made in Denmark € 10,00 4x Vlinderstoel, gemerkt Fritz Hansen, 1990 € 10,00 4x Fauteuils, Eugenio Gerli for Techno?, made in Italy, 1966, laag model, wit € 10,00 Schilderij, Landschap, gesigneerd H. (Henri) Hess, 59x78 cm € 10,00 Theeservies Royal Alberts, "Old Country Roses", 48-delig € 10,00 Philips radio, "Sonate", 796A, zenderverdeler doet het niet, wel stroom € 5,00 Theebusje met penning, verzilverd, gesigneerd J.S. (Jan Snoeck), ontworpen voor de € 5,00 € 5,00 Schilderij, Zeilboot, gesigneerd Bevort (J. Bevort 1917-1996), 49x69 cm € 10,00 Verrekijker, Bynolyt, Tern 8x45 DCF, Waterproof, Nitrogen-gasfilled € 5,00 Aquarel, "Watereruptie", gesigneerd J. (Johanna) Walters '95, 70x50 cm € 10,00 Radio Philips, BX760X, 1947-1948, werkt € 10,00 Album met bodemvondst munten € 5,00 Devotionalia: 3x "schilderijen", 2x kruizen, 2x wijwaterbakje, 3x beelden en een hanger € 5,00 Boek, Mengelingen, door A.F. van der Scheer ea, handgeschreven, begint 6 april 1798, € 5,00 Nederlandse kabelfabrieken, uitgevoerd door N.V. Koninklijke Begeer Voorschoten in 1963 48 3x Plaatjesalbum Olympia, 1932, 1936 (Hitler) band 1 en 2, uitgave von den Reemtsma Cigarettenfabriken Altona-Bahrenfeld (enkel plaatje mist) 49 50 51 52 53 54 55 VEILINGLIJST OPNIEUW CO, 18 APRIL 2015 Nr Omschrijving A.F. van der Scheer was hervormd predikant van de Grote Kerk te Dordrecht (1819-1844) Startbod 56 57 58 59 60 61 62 Boek, Geschiedenis van Dordrecht, J.L. van Dalen, band 1 en 2, 1936 € 5,00 Wandsyteem: gemerkt Royal System Poul Cadovius € 20,00 4x Wandbord, lente, zomer, herfst, winter, gemerkt Royal Goedewagen ,,Blue Delft'' Handwerk Holland € 5,00 Schilderij, Rivier met boten, gesigneerd H.J. Wijngaard 59x39 cm € 10,00 Horloge, gemerkt MontBlanc, met doos € 5,00 2x Wand-/ siertegel, gesigneerd Makkum € 5,00 Märklin, doos 2910 Antex (trein, rails en trafo, compleet, 1 wagon mist wielen, werkt niet) € 5,00 en doos 5091 (uitbreidingsset rails), compleet 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 Flipje (uit Tiel), zittend, ongeveer 55 cm hoog € 5,00 Witgouden ring, gemerkt 750, 3,5 gram € 20,00 4x Aquarel, gesigneerd, Van Dijk '86/ '87, Dordrecht Groothoofd, Nieuwe Haven, Damiatebrug, en ? € 5,00 Kapstok, hout, gemerkt Electrimeufa Ned. Octr. 68111 Wilp (Gld.), 405 € 5,00 Beeld, Man met vis, brons?, 40 cm hoog € 5,00 Boek, Nieuwe Cronyk van Zeeland, Smallegange, 1696, nieuwe uitgave 1966 € 5,00 Car-Stereo Tape-Player 8-Track TA-701 met 14 8-track tapes waarvan 7 nieuw in de verpakking. € 5,00 Tijdschrift: Sjors van de Rebellenclub, jaargang 1956, nummers 1 t/m 52 € 5,00 Fokker / General Dynamics sierbord, 1979-1989, gemerkt Delfts, Schoonhoven, Holland, Handmade, VDH, ø25 cm € 5,00 Riem, goudkleurig, Gucci, CMS 90, Italy € 5,00 Gouden ketting met hanger bestaande uit een strikje met daaronder een parel?, € 20,00 Radio Philips, BX370U, "Kompas of Bibberschaal", bakeliet, werkt € 5,00 Lamp, gemerkt Mobach, bruine voet met oranje kap, 70 cm hoog € 5,00 Gouden broche, "Veer", gemerkt 585, 3 gram € 20,00 Afrikaans beeld gemaakt van brons met been, 36 cm hoog € 5,00 3x Zilveren miniaturen: slee, gemerkt 800, vis met bootje, gemerkt leeuw, waterdrager, niet gemerkt, totaal 52 gram € 5,00 Doos met vijf penningen, gold plated copper, met de mascottes van de olympische spelen 2008 te Beijing € 5,00 3x Goebel, wijwaterbakje Credo, beeldje jongen en meisje, poesje € 5,00 Top Roberto Cavalli, nieuw, maat L, zwart en goudkleurig met afbeelding van panter € 5,00 Wilesco stoommachine D8 in originele doos € 5,00 Leren Jack, Tribal Tattoo's Nickelson Hanky Panky, Henk Schiffmacher, maat L € 5,00 Afrikaans beeld, vrouw met kind op haar rug, 46 cm hoog € 5,00 Gouden hanger met steen, diamant?, gemerkt 585, 2 gram € 20,00 Herenjas Moncler, maat L, zwart met blauw, wit en rode band € 5,00 Gispen bureau organizer, crème kleurig geverfd € 5,00 Tomado rekken: rek klein: 2 steunen met 3 planken en rek groot: 3 steunen met 8 planken € 5,00 TV, Philips 19TX330A Automatic, 1961, zwart/ wit met buizen, werkt € 5,00 2x Glassculptuur, gesigneerd Joek van Draanen, 1x boek "Groen Boekje", 1x boek "Het Boek" € 5,00 Gouden armband, gemerkt 585, 10 gram € 20,00 Tafel olifant € 10,00 Stoel, hout, vermoedelijk Thonet (scheur in poot) € 10,00 Buisstoel, bruin, ontwerp Mart Stam voor Thonet € 10,00 Schoudertas, gemerkt Fratelli Rossetti, zwart € 5,00 Gouden ring, gemerkt 750, met 7 brillantjes en met certificaat, 2 gram € 20,00 Gouden ring met 3 stenen, diamanten?, gemerkt 585, 2 gram € 20,00 2x Ets?, Dordrecht, gesigneerd M. Wildeboer € 5,00 5x Goud, ring J.F. Kennedy, gemerkt 333, broche W, gemerkt 585, ketting, gemerkt 585, ring, gemerkt 585, € 20,00 gemerkt: ketting 14K, hanger 585, totaal 4 gram 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 hanger met paarse steen, gemerkt 333, totaal 17 gram 100 101 102 103 Lantaarnklok, tekst wijzerplaat: Rob P Evens Halfstead, tekst uurwerk: Franz Hermle € 5,00 Stoel met stof bekleed, vermoedelijk Thonet € 10,00 Documentatiemateriaal WOII, onder andere kranten(knipsels), serie spotprenten van staatshoofden en bonkaarten € 5,00 Servies "Zeemeermin", gemerkt: 't is gedaan bij Vermeulen te Zoeterwou, 40-delig (1899-1964), € 5,00 plus 2 en 14 delen met ander motief 104 3x Gouds plateel: vaas "Adrar", 31 cm hoog, vaas Flora, "Irene", 29 cm hoog, kan "Puck", 20 cm hoog 105 3x Max Verboeket, Kristalunie Maastricht. 1x schaal 55 cm lang, 1x schaal 46 cm lang, € 5,00 € 10,00 beide schalen lichte gebruikssporen onderzijde en 1x vaasje 26 cm hoog 106 20x Dordrecht artikelen: oa spellen, boeken, voorwerpen van keramiek en glas, theelepeltjes en ingelijste plattegronden 107 Gouden armband, gemerkt 585, 5 gram € 5,00 € 20,00