NUMMER VEILING ITEMS STARTBOD

NUMMER
VEILING ITEMS
gesigneerd shirt 1e elftal v.v. Hierden
1 uur massage door Gerco
Struik-miniatuur vrachtwagen (colletorsitem)
2 entreevouchers voor 2 personen Zwaluwhoeve
2 VIP kaarten jubileumwedstrijd v.v. Hierden - Lucky Ajax (23 augustus)
luxe BBQ schotel voor 5 personen van Slagerij Uit de Bosch
waspas Johan Kok (6x keer het meest uitgebreide wasprogramma bij Kok Carwash)
gesigneerde wedstrijdbal v.v. Hierden - Lunteren
weekend cabrio rijden door Broekhuis Opel in een Opel Cascada (excl. brandstof)
gesigneerd keepersshirt 1e elftal v.v. Hierden
een massage bij Fysio Totaal
2 VIP kaarten Veluwade 2014 (incl. eten en drinken)
diner voor 2 personen op Kasteel de Essenburgh
gesingeerd Heerenveen shirt (seizoen 2007/2008)
gesigneerde wedstrijdbal v.v. Hierden - Lucky Ajax (23 augustus)
paarden rit + mennen en lunch bij De Zwarte Boer voor 2 personen
gesigneerd shirt en sjaal FC Twente (seizoen2013/2014)
een maand fysiosporten bij Fysio Totaal
bottertocht voor 12 personen (2 uur lang varen op een doordeweekse avond incl. drankjes) Catering Van den Berg
een geit beschikbaar gesteld door Rens van de Poppe
Heerenveen shirt gesigneerd door Marco van Basten (seizoen2013/2014)
kinderfeestje voor 8 personen bij JAM| Harderwijk
suppoostpet Feyenoord
half varken van Slagerij Wouter van de Berg (excl. slagerskosten)
gesigneerd shirt KNVB bekerwinnaar PEC Zwolle (seizoen2013/2014)
door technische staf Nederlands elftal gesigneerde bal
1 VIP dag Dolfinarium voor 4 personen (rondleiding door Martin Foppen, dolfijnen en zeeleeuwen ontmoeten incl. lunch)
STARTBOD
€ 10,00
€ 25,00
€ 5,00
€ 10,00
€ 25,00
€ 25,00
€ 10,00
€ 25,00
€ 40,00
€ 100,00
€ 10,00
€ 25,00
€ 90,00
€ 75,00
€ 25,00
€ 50,00
€ 150,00
€ 100,00
€ 25,00
€ 25,00
€ 150,00
€ 25,00
€ 75,00
€ 50,00
€ 15,00
€ 150,00
€ 90,00
€ 100,00
€ 50,00
€ 150,00