VEILINGCATALOGUS Veiling georganiseerd door: t.b.v. wooninitiatief Anna Paulowna Vrijdag 10 oktober 2014 Molenvaart 230 a te Breezand Zaal open: 19.30 uur Aanvang: 20.00 uur Beste bezoeker van de veiling, Als President van Lions Anna Paulowna en omstreken mag ik mij verheugen in uw belangstelling voor dit evenement. Als club werken wij graag mee om van deze veiling een succes te maken. Onze club bestaat uit mannen met levenservaring, sociaal betrokken, betrouwbaar, die met plezier tijd vrij maken om samen actief te zijn. Lionsclub Anna Paulowna e.o. zet zich, net als alle Lionsclubs, in voor de samenleving door fondsen te werven voor, of immateriële hulp te verlenen aan goede doelen. Hoe mooi is het dan om een geweldig lokaal wooninitiatief als DownTown te mogen steunen. We maken er met z'n allen een mooie avond van. Ik reken als veilingmeester vanavond op uw vrijgevigheid en ga ervan uit dat we samen voor een prachtige veilingopbrengst zullen zorgen. Veel plezier! Antoine Huiberts President Lions Anna Paulowna e.o. 2014-2015 Dag lieve mensen, Als voorzitter van stichting wooninitiatief Anna Paulowna en moeder van een van de jongeren die straks op deze prachtige locatie komt te wonen, kan ik eigenlijk heel kort zijn. Een aantal jaren geleden, nog voor de oprichting van de stichting, hebben wij, de ouders, met elkaar besloten om ons te gaan richten op het realiseren van een woonvoorziening voor onze kinderen in de gemeente Anna Paulowna. Reden: het is een gemeente die betrokken is. Nu, vele jaren later en 2 maanden na het besluit een veiling te gaan houden, kan ik alleen maar zeggen: wat hebben we toen een geweldige keuze gemaakt! Het is hartverwarmend om te zien hoeveel winkeliers, bedrijven maar ook particulieren uit deze gemeente hun steentje hebben bijgedragen in de vorm van schenkingen voor de veiling. De veiling is er omdat de baten straks hard nodig zijn maar het hoogste doel is bereikt: onze kinderen zijn al opgenomen in deze gemeenschap, en ze wonen er nog niet eens. Dank hiervoor en dank voor uw komst. Namens alle jongeren en hun ouders, een hele fijne avond! Heidi Huiberts voorzitter stichting Wooninitiatief Anna Paulowna Kavelnummer Kavel Korte omschrijving Grote vaas, ook zonder bloemen een pracht! Gewicht ruim 10 kg 1 7 Kahla ontbijtbordjes (poesen am seerosenteich) Met echtheid certificaat 2 Twee gevederde vriendjes. Pimpelmeesje en Tapuit op canvas 3 4 Foto’s gemaakt en aangeboden door: Rien van Zuijlen 2 Wedstrijdkaartjes: Jupiler league Almere City – Telstar, 30 januari 2015 Incl. toegang spelershome Prachtige Delft’s Blauwe fles met inhoud en echtheidscertificaat. Speciaal gemaakt voor een marineaangelegenheid. 5 6 Handig voor de doe-het-zelver: Hamerboor Merk: Bosch professioneel Zin in een feestje en niets om aan te trekken? 2x Dolcemia fashion-able city wear jassen 7 8 Biljartkeu met box Merk: Craftsman Comfortcook Handig oventje thuis maar ook op de camping 9 10 Merk: Trebs Nu de herfst weer is aangebroken: Bladblazer Merk: Kizo Garden Power (2400 watt) Voor de echte schippers: 3D Thonier in schilderijtje 11 Radio voor op de motor of de trekker, 12 volts Merk: Jensen heavy duty 12 Schemerlamp met stevige eiken voet en lichte kap. Hoogte + 50cm 13 Antieke theelepeltjes De 12 apostelen 14 In de winter ook leuk: Grote picknickmand 15 Docking station voor mobiel Merk: Philips 16 Aangeboden door: Expert, Breezand http://www.expert.nl/breezand Authentieke Afrikaanse trommel 17 Een lenteplaatje: klaprozen in mooie lijst 18 19 20 Voetenbad met standenknop Merk: Babyliss 2 Wedstrijdkaartjes, Jupiler league Almere City – Jong PSV: 27 februari 2014 Incl. toegang spelershome Wintertijd, spelletjestijd Cassinoset in koffer 21 3 leuke decoratieve schelpschilderijtjes 22 Een pracht om naar en in te kijken Mooie barokspiegel met geslepen glasrand 23 Stoelverhoger Merk: Chicco 24 BMW tanktas Merk: Wunderlich 25 26 27 2 Wedstrijdkaartjes, Jupiler league Almere City – Volendam, 24 april 2015 Incl. toegang spelershome Dit lichtgewicht Tennisracket met hoes is geschikt voor recreant en clubspeler Merk: Dunlop G-force 265 Zonnebloemen op linnen Schilder: Han van Meegeren? Vincent van Gogh? Wie zal het zeggen.. 28 Tweekleurig vaasje van melkglas 29 Bon voor make-up workshop voor 2 personen 30 Aangeboden door: Trè Style, Breezand http://www.trestyle.nl Decoratief , Makkums lijkend, wandbord 31 Introductieduik voor 4 personen in zwembad Heersdiep 32 Aangeboden door: OWSV Aquanauten, Den Helder http://aquanauten.nl 2 oude theeglazen in tinnen houder 33 Draadloos strijkijzer Hete kooltjes erin en strijken maar! 34 Kunst of kitch, wat maakt het uit. Wél een fleurige bos! 35 Kruisbeeld. Brons op hout 36 Houten theelepeldoosje De 2 aposteltelepeltjes passen er vast wel in 37 38 39 40 Uitdagend tijdverdrijf 3 D-puzzel Eiffeltoren Merk: Puzz3D Worden de fruitbomen te groot? Hulp bij snoeien van fruitbomen Aangeboden door: Wiebrand Top Spelletje! Pinquin Panic Zorg dat zij er niet afvallen Lekker rustig wakker worden met een Wake-uplight Merk: Philips 41 Aangeboden door: Expert, Breezand http://www.expert.nl/breezand Tostiijzer 42 43 Aangeboden door: Expert, Breezand http://www.expert.nl/breezand 2 Wedstrijdkaartjes, Jupiler league Almere City -Jong Ajax, 28 november 2015 Incl. toegang spelershome Verrekijker 8x20, 130/1000m 44 45 46 47 Oud romantisch gebakset 1 Groot en 7 kleine schotels Merk: Kronester Bavaria Werken aan de conditie? Niet nieuw maar wel mooie racefiets Merk: Giant touched by Koga De kleine toe aan lopen? Dan is deze leuke loopauto de oplossing! Niet van plastic maar van metaal 2 Prachtige foto’s van de tulp op houten achtergrond Aangeboden door: Kunst Als Medicijn Medisch Centrum Alkmaar 48 www.mca.nl/Algemeen/Over-MCA/Kunst-alsmedicijn/Commissie-KAM Drentse stoeltjesklok 49 Beeldjes van boxer, spaniël en huspuppie 50 Een verrassing 51 Aangeboden door: La Première, Anna Paulowna http://www.lapremiere.nl Een heel bijzonder vaasje. Die zie je niet veel 52 Déze clown is wel leuk Schattig tafereel met jongetje en hond 53 Voor de verzamelaar Diversen miniatuurvoorwerpen van messing 54 Lief schilderijtje van Noord-Hollands tafereeltje 55 Schilder: JA Hendriks Kappersbon voor wassen, knippen en föhnen 56 Aangeboden door : Kapsalon Robert Jan, Den Helder http://www.kapsalonrobertjan.nl Oude stokbalans Per stuk of per set 57 Introductieduik voor 4 personen in zwembad Heersdiep 58 Aangeboden door OWSV Aquanauten, Den Helder http://aquanauten.nl Huisvlijt Lieveheersbeestjes op hout 59 Kleurrijk schilderij 60 61 Aangeboden door: Kunst Als Medicijn Medisch Centrum Alkmaar www.mca.nl/Algemeen/Over-MCA/Kunst-alsmedicijn/Commissie-KAM WiFi tafelradio, overal inhuis te gebruiken Merk: Tangent Op koetslamp lijkend wandlampje 62 63 Mijn eerste treintje. Locomotief op batterijen, 2 wagons, 70 stuks rails, een viaduct, 4 wissels en een spoorwegovergang Merk: Duplo (dus onverwoestbaar) Heerlijk avondje ontspannen 2 Kaarten voor een voorstelling van theatergroep Speld 64 Aangeboden door: Antoine Huiberts en Dianne Siecker www.theatergroepspeld.nl Nog meer huisvlijt Varkentje op hout 65 66 Geen rondslingerende lectuur meer Rieten tijdschriftenmand Heerlijke metworst 67 Aangeboden door: Keurslager Wit&Wit, Den Helder http://witenwit.keurslager.nl Bluetooth koptelefoon Merk: Marmitek 68 Vis op hout 69 Klein sierstukje Tinnen houder met beker van porselein 70 Vermoeid? Geniet dan van deze heerlijke Stoelmassage! 71 Aangeboden door: Barbara Waterman http://www.barbarawaterman.nl Wijwaterbakje van koper 72 73 Voor de kroning van koningin Beatrix uitgegeven borduurtegel. Jaar 1980 Borduurpakket Kroningstegel Beatrix De tijd van toen. Sfeervol weergegeven op dit mooie schilderij. Schilder: L. Hendriks 74 Aardewerken brander op lampolie 75 Borduurpakketje Jongetje en meisje op hek, met plankje 76 77 78 79 Nostalgisch blauw aardenwerken bord ,met molentafereeltje Merk: Societe Ceramique Maastricht Model: Hollandia Plafondlamp Bronsgekleurd armatuur met 2 melkglas lampschelpen. In hoogte verstelbaar Engels servies: 7 ontbijtbordjes, 7 diepe borden, 7 grote borden, 4 kleine schaaltjes, 2 grotere schaaltjes, 1 grote schaal, juskom met schotel, 1 serveerschaal. Merk: Barretts Buddhabeeldje, goudkleurig 80 Aquarel, met tuintafreel Bonenstaak H50xB40 81 82 Avondje weg maar geen oppas? Geen nood! 1 Avond oppassen tot 24.00 uur binnen een straal van 15km vanaf deze locatie Aangeboden door: Lieke Preijde, Breezand Met stermotief bewerkt koperkleurig bord op standaard 83 84 85 Dinerbon voor een etentje op een van de mooiste plekjes van Nederland, Texel, in het beste strandrestaurant van 2014 http://www.paal17.com/strand/beste-strandpaviljoen-vannederland Kistje met diverse bollen Aangeboden door: Bollenbedrijf Burger, ’t Zand http://www.gpburger.nl Aquarel met tuintafreel , Tuinpotten H60xB50 86 Kaasmandje met heerlijke Zijperboerengeitenkaas 87 Beschikbaar gesteld door: Utopia Hoeve te Schagerbrug http://www.boerengeitenkaas.nl/index.html Vogelvoedselpakket 88 Aangeboden door: Welkoop Anna Paulowna http://www.welkoop.nl/winkels/welkoop+anna+paulowna Kaarsenpakket Vervaardigd en aangeboden door de bewoners van: Stichting Villa, Purmerend 89 http://www.stichtingvilla.nl Geen raad weten met een kale muur? Een muurschildering van ca 1 m2 is dan de oplossing 90 Aangeboden door: Anja Goedbloed Lederen heren portemonnee 91 Aangeboden door: Kerkhof Schoenmode, Anna Paulowna http://www.schoenmodekerkhof.nl/ 3 mooie poppen uit Griekenland 92 93 94 95 Voor gezellig kaarslicht in de winter. 2 Zeer oude twee-armige koperen kandelaars met de Amsterdamse leeuw Sfeerlamp met dimmer en kleurenregelaar Merk: Philips Model: Living Colours 3 Kleine delftsblauwe tegeltjes Maat: 5x5 Prachtige zeegroene aardenwerken schaal Zowel leeg als gevuld een plaatje 96 Kleurrijk schilderij 97 Aangeboden door: Kunst Als Medicijn, Medisch Centrum Alkmaar www.mca.nl/Algemeen/Over-MCA/Kunst-alsmedicijn/Commissie-KAM Cadeaubon 98 Aangeboden door: Uw slager Sander Duin http://sanderduin.uw-slager.nl/ Collector’s edition i.v.m. 30 jarig bestaan! Anderhalve liter Belgisch witbier Big Chouffe Nu nog geen dorst? Geen probleem. Houdbaar tot eind 2015 99 Lekker laten verwennen! Schoonheidsbehandeling en pedicure. 100 Aangeboden door: Lex Hair en Beaty http://www.lexhairenbeauty.nl/home Het gezellige getik van een oude klok Mooie oude wandklok. Slaat op het hele en halve uur Merk: Vedette 101 Stenen olifant Precieze herkomst onbekend maar oosters 102 103 Altijd een bloemetje in huis 4 Foto’s van Roos op doek Maat: 50x50cm (per stuk) Vogelvoedselpakket 104 Aangeboden door: Welkoop, Anna Paulowna http://www.welkoop.nl/winkels/welkoop+anna+paulowna 105 Hulp bij het kappen van een hoge boom. Gebruik van verrijker en snipperaar (duur + 1 uur) Aangeboden door: Claudia Liefting (echtgenoot en schoonvader) Mooie aquarel 106 107 Aangeboden door: Kunst Als Medicijn Medisch Centrum Alkmaar www.mca.nl/Algemeen/Over-MCA/Kunst-alsmedicijn/Commissie-KAM Set van 4 handgemaakte poppen uit Bhutan. Gemaakt door Tibetaanse vluchtelingen Als deze helm kon spreken…. Echte en gebruikte brandweerhelm 108 Vleescadeaubon 109 Aangeboden door: Keurslager Niek Kramer, Anna Paulowna http://niekkramer.keurslager.nl Prachtig stuk keramiek: uil op hout 110 111 Aangeboden door: Keramist Hans Witteveen, Julianadorp http://www.hwkeramiek.nl/index.html Nooit meer zwikken op deze zelden gebruikte noren met harde schoen Merk: Zandstra Maat 44 Twee zilverkleurige kaarslantaars met rookglas 112 Moderne klok. Loopt op batterijen. Klepel is sier. 113 Echt of namaak, het maakt niet uit Aquarel ‘Aan de waslijn’ 114 Schilder: Herman Brood Suikerschaaltje uit oma’s tijd Met zilveren lepeltje 115 Openhaard aan, kaarslicht en een glaasje Drie mooi flessen Bordeaux in kist 116 Kadobon voor lekkere taart 117 Aangeboden door: Brood & Banketbakkerij Alkemade http://www.bakkerijalkemade.nl Houten Mariabeeldje uit China 118 Leren portemonnee Voor pasjes en papiergeld 119 Aangeboden door: Kerkhof Schoenmode, Anna Paulowna http://www.schoenmodekerkhof.nl/ 1/5 lot voor de staatsloterij. Trekking: 10-10! 120 Aangeboden door: Jeanette sigarenmagazijn Molenvaart 15 te Anna Paulowna http://www.tabaronde.nl Fietscomputer Merk: Trelock 121 122 Iets te vieren? Bowlset, 15 delig Antieke koperen waterkoker op gietijzeren standaard 123 Aquarel Aangeboden door: Kunst Als Medicijn Medisch Centrum Alkmaar 124 www.mca.nl/Algemeen/Over-MCA/Kunst-alsmedicijn/Commissie-KAM Balinese danseres. Vervaardigd met papierknipkunst. 125 7-armige koperen kandelaar 126 Ook met slecht weer werken aan de conditie Powerplate met beschrijving 127 128 Wie kent hen niet Bert en Ernie, hoogte: 70 cm! 2 Witte stoeltjes. Voorheen gebruikt door Bert en Ernie! 129 130 Prachtig stukje vakmanschap Koperen kanon Klein ovale dienblaadje 131 Bijzonder schilderij 132 Aangeboden door: Kunst Als Medicijn Medisch Centrum Alkmaar www.mca.nl/Algemeen/Over-MCA/Kunst-alsmedicijn/Commissie-KAM Dit maakt klussen een stuk eenvoudiger PowerPlus schroef/boor machine 133 Aangeboden door: Multimate, Anna Paulowna http://annapaulowna.multimate.nl/ 134 Brons kleurig beeldje Weeping buddha of The yogiman Hoogte + 7cm Barometer met thermometer 135 Schilderij 136 Aangeboden door: Kunst Als Medicijn Medisch Centrum Alkmaar www.mca.nl/Algemeen/Over-MCA/Kunst-alsmedicijn/Commissie-KAM Javaans houten beeldje uit Indonesie 137 Klein schemerlampje met stenen kap 138 Geen wereldbekend werk maar wel een heel leuk tafereeltje! 139 2 Originele Balinese dansers Hoogte + 40cm 140 141 Mooi fleurig schaaltje Gemaakt door mensen met en beperking Bijzonder ladenkastje Hoogte 60cm 142 143 Het glinstert je tegemoet: prachtig setje Swarovski sieraden (collier, armbandje en oorknopjes). Uren huisvlijt met als resultaat: een schattig babyvestje. Maat 6-9 maanden 144 Gebreid en aangeboden door: Loet de Steenhuijsen Piters Turkse lantaarn 145 Leren portemonnee, voor pasjes, papier- en kleingeld 146 147 Aangeboden door: Kerkhof Schoenmode, Anna Paulowna http://www.schoenmodekerkhof.nl/ Vertrouwen in weersvoorspellingen wat verloren? Dan is dit de oplossing! Weerstation Trek in een lekker bakkie? 6 Espresso mokjes Merk: Bodum 148 149 150 Mooi schilderij van de Westertoren, Amsterdam Gemaakt ter gelegenheid van het huwelijk van Beatrix en Claus door: Schiller Twee sfeerlampen met 1 dimmer/kleurenregelaar Merk: Philips Model:Living clours Schattige keukenklok. Zo vergeet je nooit een eitje. 151 Kadobon voor een heerlijke taart 152 153 Aangeboden door: Brood & Banketbakkerij Alkemade, Anna Paulowna http://www.bakkerijalkemade.nl Oude aquarel van stadsgezicht Schilder: Dick Stolwijk Kroonluchter 154 Aangeboden door: Hubo Broers, Breezand http://www.hubo.nl/content/hubo-broers-breezand Op wintersport maar nog geen spullen? Dan is deze set een eerste start Langlaufset, schoenen (42), ski’s, 2paar stokken 155 1/5 lot voor de staatsloterij. Trekking: 10-10! 156 Aangeboden door: Jeanette sigarenmagazijn Molenvaart 15 te Anna Paulowna http://www.tabaronde.nl Prachtig stuk keramiek: Boombast Aangeboden door: Keramist Hans Witteveen, Julianadorp http://www.hwkeramiek.nl/index.html 157 Lekker snoepgoed, zoet en chocolade 158 Beschikbaar gesteld door: De Snoepmolen te Anna Paulowna http://snoepmolen.nl Aquarel 159 160 Aangeboden door: Kunst Als Medicijn Medisch Centrum Alkmaar www.mca.nl/Algemeen/Over-MCA/Kunst-alsmedicijn/Commissie-KAM Zéér oud veertiendelig theeservies: 12 kop en schotels, suikerpot en roomkannetje Merk: Van der Plaats, Bolsward Tegoedbon voor 90 minuten durende Ayurvedische massage 161 Aangeboden door: PuurNu, Breezand http://www.puurnu.net Prachtig Hollands landschap 162 Weergegeven door schilder: J. Benneke Midweek/weekendje Texel (logies) 163 164 165 Aangeboden door:’s Heeren Loo http://www.sheerenloo.nl Het is weer herfst! Mooi herfststuk Aangeboden door: Ma-d’r-Liefjes http://www.maderliefjes.nl Dustbuster Flexi, handig om ook op moeilijke plekken stof te zuigen Merk: Black&Decker Aangeboden door: Expert, Breezand http://www.expert.nl/breezand Kleurrijk schilderij Afmeting: 50x50cm 166 Mooi ingelegd kruisbeeld 167 Heerlijke vleesschotel 168 Aangeboden door: slagerij John Kater, Sluisplein 27 te Anna Paulowna 5 Lieve knuffels voor kind of kleinkind 169 170 Het glinstert je tegemoet: prachtig setje Swarovski sieraden (collier, armbandje en oorknopjes). Met plankje of gewoon zó 2 Witte wandsteunen 171 Prachtige spiegel Hoogte: + 1 meter 172 173 174 AZ-fan? Exclusief AZ shirt Maat: XL Elektrisch brood/vleesmes. Met gebruikershandleiding Merk: Moulinex Secanto, 2 Tegoedbonnen 175 Aangeboden door: Koffiehuis&Eetcafé De Ben http://www.cafetariadeben.nl Prachtige oude ets van de St. Bavokerk te Haarlem Kunstenaar: Willem van Leusden 176 Mooie aardenwerk gelbrander 177 Wandklok, licht eiken 178 Geen slot op je fiets, brommer of motor? Dat probleem is met dit kettingslot opgelost! 179 Aangeboden door: Low budget fietsen, Den Helder http://www.trollmann.nl/Low%20Budget%20Fietsen.html Kappersbon voor wassen, knippen en föhnen 180 Aangeboden door : Kapsalon Robert Jan, Den Helder http://www.kapsalonrobertjan.nl Consult, behandeling, metamorfose in overleg 181 Aangeboden door: Ineke de Morée http://www.nieuwbouwlust.nl Als klapstuk: Een prachtige scheepsbel met allemansend Aangeboden door: de Schieman, Scheepstuigerij, Den Helder 182 http://www.deschieman.nl