Aanstaande_veiling_avond Kavelnummer Item 1 1/2 cent 1903 en 2 1/2 cent 1941 (2) 2 1/2 cent 1915 3 1/2 cent 1934, 1936, 1938, 1940 (4) 4 1 cent 1862 5 1 cent 1916, 1929, 1939, 1942 (4) 6 1 cent 1920 7 1 cent 1922 -1943P (4) 8 centen 1948-1980 (34) met bonus 9 2 1/2 cent 1903 10 2 1/2 cent 1912, 1916 en 1919 (3) 11 5 cent 1923 en 1938 (2) 12 5 cent 1940, 1943 met bonus (3) 13 Wilhelmina cassette 10 cent - 2 1/2 gld zilver 14 10 cent en 25 cent 1941 15 25 cent 1912-1915 (4) 16 1/2 gld 1929a, 1 gld 1969 vis, 2 1/2 gld 1969 haan 17 1 gulden 1929 en 1939 18 1 gulden 1930 19 1 gulden 1954-1957 (4) 20 2 1/2 gulden 1929, 1930 en 1931 (3) 21 2 1/2 gulden 1960 - 1966 (4) 22 5 gulden 2000 EK in cassette 23 10 gulden 1970 bevrijding 24 10 gulden 1997 in cassette 25 50 gulden 1984 in etui 26 50 gulden verdrag van Maastricht 1994 27 50 eurocent 2012 met klop Num. Kring Lisse 28 5 euro Max Havelaar in coin card 29 Inhuldigingsset 1980 30 Proofset 1982 31 Bordeaurode box met proofsets 1996-2001 32 Dag van de muntset 2006 33 Gelderland: duit 1756 en duit 1794 34 Zeeland: duit 1740 35 Utrecht: duit 1661 Kwaliteit Div Zfr Div PrDiv Zfr+ Div Div Zfr+ Div Div Div Div Pr/Pr+ Div Div Div ZfrDiv Div Div Proof Pr Proof Proof Pr FDC UNC UNC Proof Proof BU Div Zfr Fr Inzetprijs Opbrengst 1,50 5,00 3,00 20,00 1,50 1,50 2,00 1,50 4,00 12,00 5,00 3,50 15,00 3,00 22,00 3,00 7,50 6,00 10,00 30,00 24,00 5,00 7,50 8,00 12,00 12,50 5,00 5,00 1,00 15,00 150,00 40,00 4,00 4,00 5,00 Page 1 Aanstaande_veiling_avond 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 Stad Utrecht: duit 1739, 1742 West Friesland: duit 1754 en duit 1780 (2) Muntsets Ned. Antillen 1980-1982 (3) Nederlandse Antillen 25 gulden 1990 in cassette Curaçao 1/4 gld 1944 Ned. Indië 1/10 gld 1891, 1919 1/4 gld 1920, 1945 Bankbiljet: 10 gulden 1968 37.1A Bankbiljet: 7 bankbiljetten Bangladesh Bankbiljet: 3 bankbiljetten Barbados Bankbiljet: 24 bankbiljetten België Bankbiljet: China 10 gold units 1930 Bankbiljet: Nieuw Zeeland 5 dollar Bankbiljet: 7 bankbiljetten Trinidad & Tobago Bankbiljet: 5 bankbiljetten Turkmenistan Penning: kerstvlucht De Pelikaan Penning: 3 Ned. penningen en 1 Franse penning Penning: 50 jaar KLM Penning: 4 penningen canon van Nederland Penning: archefloryn van het Archeon Penning: boordgeld SMN 5 cent, 10 cent met bonus Penning: kynologenclub Dordrecht Penning: The Tower of London Penning: Italië 20 lire zilveren penning Mussolini Penning: bedreigde dieren 1 ounce zilver Replica van een goudstaaf Australië muntset 1985 (7) [verpakking beschadigd] Muntset Australië 1988 Belgisch Congo 5 francs 1947 km 29 Brazilië 100 reis 1895 Canada jaarset 1985 Albumblad met o.a. munten Centraal Afrik. Staten Congo 5 francs 1999 km 73 Duitsland 8 munten 1876-1918 (8) met bankbiljet Duitsland 10 mark 1992 G Käthe Kollwitz Vakantieset munten Egypte (12) Engeland 1/3 farthing 1913 km 823 Fr/Zfr+ Div UNC Proof ZfrDiv UNC UNC UNC Div Fr+ UNC UNC UNC Div Proof UNC Div Pr UNC UNC Proof Zfr UNC UNC Zfr Zfr UNC Div Proof Div UNC Div Pr 12,00 4,00 7,00 15,00 1,50 5,00 10,00 3,00 2,00 9,00 5,00 4,00 4,00 2,50 10,00 3,00 15,00 10,00 1,50 3,00 6,00 2,50 3,00 15,00 2,50 5,00 7,00 6,00 2,00 6,00 5,00 6,00 2,50 6,00 2,00 7,00 Page 2 Aanstaande_veiling_avond 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Muntset Groot Brittannië 1971 Filipijnen 1964-1994 (15) Hong Kong 50 cents 1964 km 30.1 India 1 rupee 1876B [vlekjes] km 473.2 Italië jaarset 1977 Albumblad met munten Jamaica en Isle of Man Kaapverdië 1977-1985 (5) Luxemburg 25 centimes 1919 ijzer km 32 Malta laatste circulatiemunten in Lira (7) Monaco 5 francs 1966 zilver Pakistan 10 rupees 2003 Muntset Polen diverse jaren Roemenië 2 lei 1924 km 47 Set Slovenië 2009 Muntset Sri Lanka (10) Albumblad met 21 munten Syrië USA proofset state quarters 2008 USA 1 dollar 1879 USA 1 peace dollar 1926S Wereld 19 munten Zuid Afrika 1 rand 1966, 1967 en 1969 zilver (6) Zwitserland 1 fr 1971, 2 fr 1976, 5 fr 1974 Juliana album compleet inclusief zilveren munten Ordner met 400 wereldmunten Album 8: Honduras - Hongarije (232 munten) Album 9: Ijsland - Israël (256 munten) Album 10: Italië (94 munten) Album 11: Japan - Jordanië (135 munten) Pot met 2 kilo wereldmunten Proof Div Pr Zfr+ UNC Div Div Zfr UNC Pr UNC UNC ZfrUNC Div Div Proof Fr ZfrDiv Div Zfr Div Div Div Div Div Div Div 7,00 2,50 1,00 10,00 2,50 6,00 2,50 5,00 4,00 6,00 2,00 3,00 1,50 4,00 2,00 4,00 10,00 10,00 15,00 3,00 30,00 5,00 75,00 10,00 2,50 2,50 2,50 2,50 2,50 Page 3