Aanstaande_veiling_avond Kavelnummer Item 1 1/2 cent 1854 en 2 1/2 gulden 1960 2 1/2 cent (4), 1 cent (4) en 2 1/2 cent (4) (16) 3 1 cent 1880 - 1944 (9) 4 1 cent 1901 en 1 cent 1930 (2) 5 centen 1913 - 1941 (18) 6 5 cent 1850, 1913, 1914, 1923, 1939, 1941 en 1942 7 5 cent 1869 8 10 cent 1928 - 1941 (3) en 5 gulden 2000 ek 9 10 cent 1936, 1937 en 1941 (3) 10 25 cent 1941 11 1/2 gulden 1928-1930 (3) en 1 gulden 1922 12 1 gulden 1913 13 1 gulden 1928 14 1 gulden 1954, 1955, 1956 (3) 15 2 1/2 gulden 1959-1966 zilver (7) 16 2 1/2 gulden 1960 met oranje klop uit 1984 17 10 gulden 1970 en 1997 18 10 gulden 1994 BENELUX in cassette 19 10 gulden 1999 in cassette 20 50 gulden 1982 Nederland Amerika in etui 21 50 gulden 1984 Willem van Oranje in cassette 22 NMB muntset 1980 23 Jaarset 1999 24 Geboorteset 2000 25 Muntset: muntmeesters door de eeuwen heen II 2004 26 Muntset 50 jaar Nijntje 2005 27 Zeeland: duit 1681 28 Voc duit en dubbelen duit Utrecht uit 1790 29 Nederlandse Antillen 42 munten 30 Ned. Indië 1/4 gld 1938, 1945s en 1/10 gld bonus 31 10 gulden 1968 37.1B 25 32 Bankbiljetten: Cook islands 2 bankbiljetten 33 Bankbiljetten: Egypte 40 bankbiljetten in album 34 Bankbiljetten: Frankrijk 20 frs - 200 frs (3) 35 Bankbiljet: Javaanse bank 2 1/2 gulden 1948 159A 36 Bankbiljet: Javaanse bank 5 gulden 1933 140 A 37 Bankbiljet: Nederlands Indië 10 rupiah 1943 212 38 Bankbiljetten: 4 bankbiljetten Peru 39 Doosje met 80 bankbiljetten wereld 40 Bankbiljetten: 10 verschillende bankbiljetten 41 Bankbiljetten: Zwitserland 10 franc (7) 42 Penning: Breskens 1510 - 2010 43 Penningen: muntblad met 30 penningen 44 Penningen: Rabobank 1998 (3) 45 Penningen: V.O.C. 3 daalders 1996 (2) 46 Penning: 1 gulden en 2 1/2 gulden klop Kruisland 47 Penningen: Utrecht 2004 750 jaar Domkerk (3) 48 Penning: geboortemunt Waddinxveen 2003 49 Penningen: Den Haag 1 blufje (3) 50 Penning: KNVB kampioen van Nederland 2008-2009 51 Penningen: 3 penningen Duitse crisistijd 1923 52 Studie bankbiljetten Nederland voor Chinese banken 53 Brandstofbonnen 54 Cheque 100 rupiah Brigade groep Dempo 1947 55 Studie euro bankbiljetten voor Chinese banken Page 1 Kwaliteit Div Div Div Div Div Div Fr+ Div Div Pr Div ZfrFr+ Div Div Zfr Div Proof Proof FDC FDC UNC FDC FDC FDC UNC Fr Div Div Div PrUNC Div Zfr / Pr Zfr UNC Div Div Div Div UNC Div Div Fdc Zfr FDC UNC FDC UNC Pr UNC UNC UNC UNC Inzetprijs Opbrengst 7,00 10,00 5,00 6,00 4,00 4,00 1,50 1,50 15,00 15,00 4,00 5,00 4,00 6,00 2,00 3,75 4,00 4,00 2,00 2,00 6,00 7,50 19,00 22,50 3,00 4,25 5,00 8,00 28,00 30,00 12,50 21,00 12,00 12,00 8,00 8,00 8,00 10,00 15,00 22,50 15,00 23,00 2,50 6,00 5,00 5,00 20,00 20,00 20,00 20,00 10,00 17,50 4,00 5,50 2,00 3,75 1,00 4,50 3,00 5,50 10,00 10,00 5,00 6,00 15,00 20,00 25,00 25,00 10,00 12,00 5,00 8,00 3,00 6,00 3,50 3,50 15,00 22,50 6,00 6,50 25,00 retour 3,00 3,00 6,00 9,50 1,50 3,25 3,00 3,00 10,00 20,50 4,50 4,50 2,00 2,00 4,50 4,50 10,00 10,00 5,00 20,00 5,00 5,00 2,00 2,00 2,00 2,00 5,00 5,00 Aanstaande_veiling_avond 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 10 ECU biljet UDE Munten Arabische landen (37) Australische muntsets uit 1980 en 1982 Muntset met 10 oude Chinese munten 1644-1904 Muntsets Cyprus 1955 en set diverse jaren (2) Duitsland 15 munten Muntset Groot-Brittannië eerste decimale munten Muntset European community 1992 Frankrijk zilveren Groot 1285-1314 met brief Iran 1 rial - 100 rials (6) Italië 500 lire 1958 (zilver) Zakje met munten Kazachstan en Oekraïne (18) Oeganda 3 munten met bonus 3 munten Palestina 1927-1944 Muntset Polen (15) Spaanse muntset 1982 (2) USA 1/2 dollar 1964 20 wereldmunten Zwart album met 227 wereldmunten Album Beatrix incompleet Importa album met 83 munten in cassette Doosje met centen en stuivers Pot met wereldmunten Lijst van winkelwagenpenningen Ladenkastje met 10 laden Page 2 UNC Div UNC Zfr Div Div UNC FDC Zfr Div Pr Div Div Div UNC UNC Pr Div Div Div Div Div Div 2,00 5,00 10,00 2,00 2,50 2,50 1,00 3,00 50,00 4,00 4,00 2,00 2,00 4,00 10,00 1,50 5,00 1,00 2,50 20,00 8,00 1,00 3,00 2,50 7,50 2,00 7,00 10,00 3,00 2,75 2,50 2,25 7,00 50,00 4,00 6,50 4,25 2,00 4,25 11,00 3,00 5,00 1,00 12,00 31,00 15,00 4,00 9,50 2,50 7,50