Kunst, Antiek en Curiosa April veiling 2014 Schilderijen, aquarellen

Kunst, Antiek en Curiosa April veiling 2014
Schilderijen, aquarellen, tekeningen 1
Kavel nr. 1: C H Pedersen (?)
C H Pedersen (?)
Compositie met kat
Rechtsonder gesign. en '63
Oost Indische inkt en 43 x 33 cm
Kavel nr. 2: H van Leeuwen
H van Leeuwen
dorpsvaart
Linksonder gesign.
Olieverf op doek en 57,5 x 32,5 cm
Kavel nr. 3: Anton Heyboer
Anton Heyboer
Abstracte voorstelling
Middenonder gesign.
Gouache en 109 x 79 cm
Kavel nr. 4: Lucebert
Lucebert
Lof der vetzucht
Linksonder gesign., 26/190
Ets en 65,5 x 50,5 cm
Kavel nr. 5: Adriaan Dieuwenhuis
Adriaan Dieuwenhuis
Twee maal abstract
Rechtsonder gesign. en in dorso 1993
Olieverf op doek en 100 x 80 cm
Kavel nr. 6: Jan Giesen
Jan Giesen
landschap
Rechtsonder gesign. en '56
Gemengde techniek en 111 x 82 cm
Kavel nr. 7: Hollandse school, draagt naam Hans Lenteman.
Hollandse school, draagt naam Hans Lenteman.
Stilleven met bloemen en fruit
Rechtsonder gesign.
Olieverf op doek en 97 x 61,5 cm
Kavel nr. 8: Atelier Henri Bosch
Atelier Henri Bosch
Heilig kanon Batavia
In dorso gesign.
Olieverf op doek en 46 x 31 cm
Kavel nr. 9: Onbekende maker
Onbekende maker
Portret van negroïde man
Geen signatuur
Olieverf op board en 25 x 20 cm
Kavel nr. 10: Onbekende maker
Onbekende maker
zeilschepen aan de kust en figuren op het strand
Geen signatuur
Olieverf op board en 28 x 22 cm
Kavel nr. 11: A E Herrmann
A E Herrmann
oerwoud met huizen aan rivier
Linksonder gesigneerd
Maroufle en 33 x 23,5 cm
Kavel nr. 12: Pieter Wiegersma
Pieter Wiegersma
Polderlandschap, bladeren en bloembollen
Links- en rechtsonder gesigneerd
Aquarel, gouache en gemengde techniek (diversen afmetingen)
Kavel nr. 13: Vervallen, geen kavel
Vervallen, geen kavel
vervallen
Olieverf op hout en 32 x 28 cm
Kavel nr. 14: Pieter Wiegersma en anderen (5)
Pieter Wiegersma en anderen (5)
Kan, bloemen, landschap, portretten.
Aquarellen, ets, gemengde techniek en prentje en diversen afmetingen
Kavel nr. 15: Naar Van Ostade
Naar Van Ostade
Vioolspeler bij herberg
Geen signatuur
Olieverf op paneel en 30,5 x 26 cm
Kavel nr. 16: Fra Fokstuen en W Heusden
Fra Fokstuen en W Heusden
Rendieren in sneeuwlandschap en Abstract werk (2)
Twee maal rechtsonder en 1963 en 1952
Aquarel en aqua-tint 35 x 30, 33 x 31 cm
Kavel nr. 17: George aan de Wiel en Ton Meijer
George aan de Wiel en Ton Meijer
Scheveningse haven met loggers en stadspoort (2)
Aquarel en ets en 54 x 35,5 en 38 x 28 cm
Kavel nr. 18: Hollandse school
Hollandse school
Stadsgezicht en stilleven met fruit in schaaltje (2)
Linksonder gesign.
Aquarel en 36 x 25,5 - 30,5 x 23,5 cm
Kavel nr. 19: Onbekende maker
Onbekende maker
Paard en wagen op bospad
Rechtsonder gesign.
Olieverf op doek en 58,5 x 38,5 cm
Kavel nr. 20: Ferdelba
Ferdelba
Straat met bloemenstal en figuren
Rechtsonder gesign.
Olieverf op doek en 49 x 39 cm
Kavel nr. 21: Jos v d Berg
Jos v d Berg
Vaas met zonnebloemen
Rechtsonder gesign.
Olieverf op doek zonder lijst en 71 x 58 cm
Kavel nr. 22: Onbekende maker
Onbekende maker
Landschap met eenhoorn, kever en inktvissen
Linksonder gemonogrammeerd
Olieverf op doek en 90 x 71 cm
Kavel nr. 23: Aya Reidinga
Aya Reidinga
Portret vrouw en abstracte voorstelling (2)
Gemonogrammeerd linksonder en in dorso getekend
Tweemaal olieverf op doek en 60 x 50 en 70 x 50 cm
Kavel nr. 24: Onbekende maker
Onbekende maker
Bosgezicht
Geen signatuur
Olieverf op doek zonder lijst en 93 x 65 cm
Kavel nr. 25: H Schambach
H Schambach
gemberpot met chrysanten
Rechtsonder gesign.
Olieverf op doek en 59 x 43,5 cm
Kavel nr. 26: Diverse makers
Diverse makers
twee doeken - boerderij en straatje, diverse plaatjes en werkjes
Kavel nr. 27: Naar J H Neuhuys
Naar J H Neuhuys
Binnenplaats met twee figuren en een waterpomp
Rechtsonder gesign.
Olieverf op paneel en 36,5 x 26,5 cm
Kavel nr. 28: Franse school (?)
Franse school (?)
Gezelschap op terras aan het water
Geen sign.
Olieverf op paneel en 25 x 18,5 cm
Kavel nr. 29: K Jager
K Jager
Avondschemering op zee met zeilboten
Rechtsonder get.
Olieverf op doek
Kavel nr. 30: De Haan
De Haan
Huizen aan de waterkant met aangemeerd zeilschip
Rechtsonder get.
Olieverf op Paneel en 41 x 29 cm
Kavel nr. 31: Pieter Vermeulen en onbekende maker
Pieter Vermeulen en onbekende maker
twee maal abstract (2)
Rechtsonder get. en '97
Gemengde techniek en olieverf op board en 68,5 x 45,5 - 104 x 50 cm
Kavel nr. 32: Onbekende maker
Onbekende maker
Abstract met naakt
Onduidelijk get. midden onder en '84
Gemengde techniek en 55 x 55 cm
Kavel nr. 33: Mahoniehouten lijst met drukwerk
Mahoniehouten lijst met drukwerk
Le Bonheur de ce monde sonnet
Niet get.
Druk en 56,5 x 43,5 cm
Kavel nr. 34: Thomas Jefferys en F A Brockhaus
Thomas Jefferys en F A Brockhaus
kaarten van de Oost-Indies (2)
Links- en rechtsonder gesign.
Gravures en 30 x 18 en 28,5 x 24 cm
Kavel nr. 35: Verschillende makers
Verschillende makers
Paarden
druk
Kavel nr. 36: Hollandse school, draagt signatuur Kramer
Hollandse school, draagt signatuur Kramer
Riviergezicht met aangemeerde zeilschepen
Linksonder get.
Olieverf op doek en 43,5 x 33,5 cm
Kavel nr. 37: Foto van J.C. Dutilh in zwart lijstje
Foto van J.C. Dutilh in zwart lijstje
Foto van Jacob Christiaan Dutilh, geboren te Rotterdam 23 december 1786, overleden
te Vlissingen 1860 gehuwd met Rozetta van Buuren.
Geen sign.
Foto negatief 12 x 9 cm
Kavel nr. 38: Hollandse School
Hollandse School
Zeegezicht met bomschuiten op het strand
Rechtsonder onduidelijk get.
Olieverf op board en 26 x 16 cm
Kavel nr. 39: Harry van Kruiningen
Harry van Kruiningen
Abstracte figuren
Linksonder get.
Litho en 24 x 20 cm
Kavel nr. 40: Hollandse School
Hollandse School
Stilleven met smeedijzeren kandelaar en een boek.
Geen signatuur
Olieverf op doek en 68 x 38 cm
Kavel nr. 41: Hollandse School
Hollandse School
Landschap met figuren bij boerderij
Geen sign.
Olieverf op paneel en 24 x 16,5 cm
Kavel nr. 42: Jan Bartelsman en L.J.van Gemert
Jan Bartelsman en L.J.van Gemert
Koestraat met scheve toren te Schoonhoven en dorpsgezicht (2)
Beide rechtsonder get.
Ets en Olieverf op doek en 52 x 32 - 48 x 38 cm
Kavel nr. 43: Anton Brijks
Anton Brijks
Meditation Echod en bergmeer Zwitserland (2)
Rechtsonder en linksonder get.
litho's en 64 x 46 en 39 x 34 cm
Kavel nr. 44: Ins Sabirin
Ins Sabirin
Indonesisch berglandschap met spoortrein en Berglandschap met brug over rivier
Links- en rechstonder get.
Aquarellen en beide 56,5 x 40,5 cm
Kavel nr. 45: Sadeli, Dany en Onbekende Maker
Sadeli, Dany en Onbekende Maker
Dorpje aan rivier, berglandschap met sawa's, Hut aan visvijver en Berglandschap
Links- en rechtsonder get.
Olieverf op doek en aquarellen, diversen afmetingen
Kavel nr. 46: Naar O Eerelman en Onbekende Makers
Naar O Eerelman en Onbekende Makers
Het hazenpad gekozen, spelende hondjes en 16 plaatjes in 2 lijsten naar O Eerleman
Twee litho's en prentjes, diversen afmetingen
Kavel nr. 47: Ellen Woselenman en Onbekende Maker
Ellen Woselenman en Onbekende Maker
Stadsgezichten van Den Haag, het circus
Rechtsonder gesigneerd en 1983, resp. geen sign.
Ingekleurde gravures en kleuren houtsnede 39 x 26, 39 x 23,5 en 68 x 51 cm
Kavel nr. 48: Sees Vlag
Sees Vlag
Scheveningen Kurhaus hotel en Stormvloedkering Nieuwe Waterweg
Linksonder get. en ged 1973 250 / 400 en 1997 24 / 100
Zeefdrukken en 64 x 48,5 en 53,5 x 39 cm
Kavel nr. 49: Ans Wortel
Ans Wortel
"Het vlezen huis waar we wonen"
Rechtsonder get. en '74
Litho en 54,5 x 36,5 cm
Kavel nr. 50: D Koning en Anne Hutema
D Koning en Anne Hutema
World Of The Bird en Kathedraal (2)
Beide rechtsonder get. 30 / 35 '73 en 4 / 25
Litho en ets / droge naald 61 x 51 en 27 x 27 cm
Kavel nr. 51: Harrie Gerritz en Postma
Harrie Gerritz en Postma
Kuiken in aquarium en Afscheid
Rechtsonder get. en gedat. 82/150 1973 en 32/150 1971
Zeefdruk en ets 63,5 x 49 en 70 x 49 cm
Kavel nr. 52: Guillaume en Metten Koornstra
Guillaume en Metten Koornstra
Abstracte compositie en figuur bij boom (2)
Linksonder get. en 6/150, 1972 en rechtsonder get. en 142/200, 1975
Ets en litho, 66 x 56 en 44 x 34 cm
Kavel nr. 53: Wim Bettenhausen
Wim Bettenhausen
Uilenbomen Den Haag
Linksonder get. en ged. 3 / 15 en 1979
Ets en 60,5 x 35,5 cm
Kavel nr. 54: Hollandse school
Hollandse school
Molen aan de waterkant
Geen sign.
Olieverf op board en 23,5 x 15,5 cm
Kavel nr. 55: Hollandse school
Hollandse school
Knotwilgen aan slootkant
Linksonder get.
Potlood en aquarel en 46 x 30 cm
Kavel nr. 56: Han Jelinger
Han Jelinger
De Jeker te Maastricht
Linksonder gesign.
Kleurenets en 33 x 30 cm
Kavel nr. 57: Henk ten Cate
Henk ten Cate
Polderlandschap met dorp op de achtergrond
Rechtsonder gesigneerd
Olieverf op doek zonder lijst en 50 x 41 cm
Kavel nr. 58: Atelier Vermunt en Gerard Schouten
Atelier Vermunt en Gerard Schouten
Lange Torenstraat te Rotterdam en Giethoorn (2)
Links- en rechtsonder getekend
Ets, 29 x 20 en 46 x 29,5 cm
Kavel nr. 59: A Ost
A Ost
Affiche Poppententoonstelling
Rechtsonder getekend
Litho en 110 x 80 cm
Kavel nr. 60: Groeneveld
Groeneveld
Polderlandschap met twee roeiboten
Linksonder gesigneerd
Olieverf op doek en 68 x 47,5 cm
Kavel nr. 61: Hollandse School
Hollandse School
Stadsgezicht met druk kruispunt
Linksonder onduidelijk gesigneerd
Aquarel en 44 x 32 cm
Kavel nr. 62: Onbekende maker
Onbekende maker
Twee portretten, mannen
Geen sign.
Maroufle, doek en 42 x 34 - 42 x 34,5 cm
Kavel nr. 63: Onbekende makers
Onbekende makers
Portret man met baard en gezelschap
Geen signaturen
Olieverf op doek en prentje
Kavel nr. 64: Herman Moerkerk
Herman Moerkerk
zeegezicht met zeilboten
Rechtsonder gesign.
Olieverf op karton en 26 x 21 cm
Kavel nr. 65: Atelier J A Hesterman Jr
Atelier J A Hesterman Jr
Polderlandschap
In dorso gesigneerd
Olieverf op doek en25 x 17,5 cm
Kavel nr. 66: P Renard
P Renard
gezelschappen op het strand en zeilschepen aan de kust
Rechtsonder gesign.
Olieverf op paneel en 23 x 18 cm
Kavel nr. 67: H Arentsen en naar Smits
H Arentsen en naar Smits
Zittende man net mand in de duinen en Figuren bij Huygenspoort
Rechts onder gesigneerd en geen signatuur
Olieverf op doek en 48 x 38 cm en gemengde techniek 44 x 31cm
Kavel nr. 68: Onbekende makers
Onbekende makers
Drie Clowns en Portret van een clown
Links- en rechtsonder onduidelijk gesigneerd
Olieverf op doek en gemengde techniek, 60 x 49 - 39 x 32 cm
Kavel nr. 69: Coenen, Canen en Toorop
Coenen, Canen en Toorop
Clowns
Doek, bord en 2 paneeltjes verschillende afmetingen
Kavel nr. 70: John v d Wal
John v d Wal
Clown
Linksonder gesigneerd en 1961
Olieverf op doek en 60 x 50 cm
Kavel nr. 71: Onbekende maker
Onbekende maker
Rotskust
Geen signatuur
Aquarel en 46,5 x 34,5 cm
Kavel nr. 72: Hollandse School
Hollandse School
Stilleven met fruit, vlees en wijn
Geen signatuur
Kavel nr. 73: W K de Bruin
W K de Bruin
Stadsgezicht van Brugge
Linksonder en 20/5 1942
Aquarel en 55 x 41 cm
Kavel nr. 74: Naar Kotter en naar G Morland
Naar Kotter en naar G Morland
Abstract en Gezelschap bij schuur
Links- en rechtsonder gesigneerd en 1989
Gravure en plaatje 52 x 44,5 en 29 x 24 cm
Kavel nr. 75: Naar P Wouwerman
Naar P Wouwerman
"La Diligence Holandoise"
Linksonder get.
Gravure en 62,5 x 45,5 cm
Kavel nr. 76: D Rapper
D Rapper
Vrouw met bloemenmand in bloementuin aan de waterkant
Rechtsonder gesign.
Olieverf op doek en 118,5 x 88,5 cm
Kavel nr. 77: Vilche
Vilche
Beschilderd paneel Afrikaanse kunst
Midden onder
Olieverf op hout en 106 x 76 cm
Kavel nr. 78: O Tervooren
O Tervooren
Landschap met koe en twee kalveren aan waterkant
Rechtsonder gesign.
Olieverf op doek en 59 x 39 cm
Kavel nr. 79: J Mels
J Mels
Boerderij in heuvellandschap
Linksonder gesign.
Aquarel en 53 x 30,5 cm
Kavel nr. 80: C Lutz en twee onbekende makers
C Lutz en twee onbekende makers
Zittend naakt, huizen aan een straat en twee figuren
rechtsonder gesign., twee maal geen sign.
Krijttekening met wit opgehoogd, olieverf op doek en gouache verschillende
afmetingen
Kavel nr. 81: Hollandse school
Hollandse school
Zeegezicht met zeilschepen bij havenmond
Geen signatuur
Olieverf op paneel en 48 x 38 cm
Kavel nr. 82: Hollandse school, 3 diverse werken
Hollandse school, 3 diverse werken
Abstracte voorstellingen
Geen signatuur
Pastel en acryl op doek en 26,5 x 19,5 en 58 x 38 41,5 x 31,5 cm
Kavel nr. 83: Omgeving Charles Leickert (rond 1900)
Omgeving Charles Leickert (rond 1900)
IJsvermaak met schaatsers en molen
olieverf op doek, 45x64 cm
Richtprijs: € 700 tot € 1000
Kavel nr. 84: Hollandse School (rond 1900)
Hollandse School (rond 1900)
Bomen aan de waterkant met houtsprokkelaarster
Niet gesigneerd
olieverf op doek, 47x32,5 cm
Richtprijs: € 150 tot € 250
Kavel nr. 85: Hollandse school
Hollandse school
Gezelschap in herberg
Geen signatuur
Olieverf op metaal en 20,5 x 15,5 cm
Kavel nr. 86: Onbekende maker
Onbekende maker
Bloemstilleven
Rechtsonder onduidelijk gesig.
Pastel en 59 x 39 cm
Kavel nr. 87: Onbekende maker
Onbekende maker
Twee vliegende eenden
gesign. rechtsboven '60 en rechtsonder
Pastel en 55,5 x 38,5, 59 x 34,5 cm (2)
Kavel nr. 88: A L F Caldini
A L F Caldini
Kustplaats aan de Middellandse Zee
Rechtsonder gesign.
Olieverf op doek en 78,5 x 38 cm
Kavel nr. 89: L Hopman
L Hopman
Zeilschepen op kalme zee
Rechtsonder gesign.
Olieverf op doek en 68 x 44 cm
Kavel nr. 90: Onbekende maker
Onbekende maker
Dame met twee paarden bij watertrog
Rechtsonder onduidelijk gesign.
Olieverf op doek en 69 x 51 cm
Kavel nr. 91: W Jungschleger
W Jungschleger
Stilleven met beeldje en kan met bloemen
Linksonder gesign.
Olieverf op doek en 53,5 x 38 cm
Kavel nr. 92: Hollandse School
Hollandse School
Koeien op stal met figuur in deuropening
Onduidelijk gesign.
Aquarel en 45 x 30 cm
Kavel nr. 93: H Eermink
H Eermink
Kerkinterieur
Linksonder 1924
Olieverf op doek en 56,5 x 55 cm
Kavel nr. 94: C C van Niekerk
C C van Niekerk
Kopermolen bij Epen 1926, Chaudes Aigues Auverqne
Links- en rechtsonder gesign.
Aquarel en 31 x 24 en 24 x 17 cm
Kavel nr. 95: Onbekende makers
Onbekende makers
Riviergezicht met aangemeerde zeilschepen en Oxburgh-hal en stadsgezicht met
draaiorgel
Geen signatuur
Ets, twee borduurwerken en 20 x 10,5, 34 x 26 en 56 x 39 cm (3)
Kavel nr. 96: Reclame-ontwerpen voor lichtbakken, Van Hulsen encadreur te
Amsterdam.
Reclame-ontwerpen voor lichtbakken, Van Hulsen encadreur te Amsterdam.
Vijf ontwerpen voor lichtbakken voor o a Reclame Bureau B H Cremer, Huishoudelijke
Artikelen en speelgoed Archipelbazar en Reuser & Smulders Koffie en thee.
Gemengde techniek, verschillende afmetingen
Kavel nr. 97: Sylvia Eduard
Sylvia Eduard
Oasis
Rechtsonder gesign.
Litho 14/150 en 85 x 58 cm
Kavel nr. 98: Jan Knap
Jan Knap
Religieuze voorstelling (de kleine Jezus)
rechtsonder gesign.
Litho 12/20 en 55 x 44 cm
Kavel nr. 99: Hermann Struck en Gerard de Zoete
Hermann Struck en Gerard de Zoete
Portret oude man en Dorp in sneeuwlandschap.
Beide rechtsonder gesigneerd
Etsen, 1 zonder lijst en 14,5 x 11,5 en 16,5 x 9 cm
Kavel nr. 100: Onbekende maker
Onbekende maker
Twee portretten: vissers
Links- en rechtsonder onduidelijk gesign.
Olieverf op doek en 43 x 34 en 46 x 37 cm (2)
Kavel nr. 101: G Burghardt
G Burghardt
Figuren in stadspark
Linksonder gesign. en 1927
Aquarel en 37,5 x 27,5 cm
Kavel nr. 102: Willy Moller Geta
Willy Moller Geta
Riviergezichten, kanaal in Duitsland en twee prenten: stadsgezichten
Linksonder gesigneerd (3)
Drie litho's en 3 x 38 x 29,5 cm en diversen afmetingen
Kavel nr. 103: Nussav
Nussav
Abstracte voorstelling
Rechtsonder gesign. en 1986
Olieverf op doek en 81 x 65 cm
Kavel nr. 104: R de Hooge en P Fouquet junior
R de Hooge en P Fouquet junior
No Monarchy no Popery en Het St Nicolaas feest
Beide rechtsonder gesign.
Beide gravures en 58 x 48 en 50 x 45 cm
Kavel nr. 105: G J W Naiijohs W Zoon
G J W Naiijohs W Zoon
Driemaster op zee
Rechtsonder gesign.
Aquarel en 66 x 51 cm
Kavel nr. 106: Jeanne Marie Bodewes en een onbekende maker
Jeanne Marie Bodewes en een onbekende maker
Wandkleedje in lijst en bloemen
Linksonder, resp. geen signatuur
Borduurwerk, prentje en 10 x 10, 14 x 10 cm
Kavel nr. 107: Ellen Urselmann
Ellen Urselmann
Balinese rituele dansers
Rechtsonder gesign.
Kleurenhoutsnede en 45 x 32 cm
Kavel nr. 108: A van Gils en twee onbekende makers
A van Gils en twee onbekende makers
Boerderij met kippen op het erf, Landschap met boerderijen en paard en wagen en
ophaalbrug over gracht
rechtsonder gesign., twee maal geen signatuur
Twee maal olieverf op doek en 39 x 28,5 - 59 x 38,5 en34 x 25 cm
Kavel nr. 109: Hannibal en vier onbekende makers
Hannibal en vier onbekende makers
Stilleven met gekleurd Delfts aardewerk koetje, k
Kasteel met slotgracht, Kerk met figuren, Stier en noordafrikaans stadsgezicht
1979
Aquarellen, tekening, litho en olieverf op doek en diverse afmetingen
Kavel nr. 110: D Leye
D Leye
Twee zeegezichten (2)
Rechtsonder gesign. en in dorso en 2005
Twee maal olieverf op doek zonder lijsten en 70 x 40 en 71 x 61 cm
Kavel nr. 111: Sam van Beek
Sam van Beek
Huizen aan een gracht
Linksonder gesign.
Olieverf op doek en 65,5 x 43 cm
Kavel nr. 112: Andre en onbekende maker
Andre en onbekende maker
Bloemstilleven en Paard en wagen in de branding
Linksonder gesign. resp. geen signatuur
Olieverf op doek en maroufle zonder lijst en 58 x 56 en 30,5 x 24,5 cm
Kavel nr. 113: C de Bruin
C de Bruin
Zeilschepen voor de kust van Harderwijk
Rechtsonder gesign. en in dorso 1933
Olieverf op doek en 68,5 x 48,5 cm
Kavel nr. 114: J van Lieshout en onbekende maker
J van Lieshout en onbekende maker
Winters stadsgezicht met figuur en Winters havengezicht met aangemeerde schepen
Rechtsonder gesign., onduidelijk gesign. links
Olieverf op doek en maroufle zonder lijst, 48,5 x 38,5 en 80 x 60 cm
Kavel nr. 115: W T H La Grandt en H J Duiverman
W T H La Grandt en H J Duiverman
Stadsgracht met aangemeerd zeilschip en Boerderij aan bosrand en kippen op het erf
Beide rechtsonder gesign.
Beide olieverf op doek, een zonder lijst en 50,5 x 40,5 en 58,5 x 38,5 cm
Kavel nr. 116: Onbekende maker
Onbekende maker
Jozef, Maria en het kind aanbeden door herders
Geen signatuur
Olieverf op doek zonder lijst en 41 x 32,5 cm
Kavel nr. 117: Gio Colussi, P.B. en Jan Schonkrijgers
Gio Colussi, P.B. en Jan Schonkrijgers
Man met vis, Brug over rivier en Reigers
Rechtsonder gesign.
Gemengde techniek en sepia aquarel en houtsnede en 32 x 25, 15 x 10 en 28,5 x 18
cm
Kavel nr. 118: Frans de Bruin
Frans de Bruin
Boerderij aan bosrand en boer bij mestvaalt
Olieverf op doek en 59,5 x 39 cm
Kavel nr. 119: Hoogstra
Hoogstra
Stadsgezicht
Linksonder gesign. en '00
Krijttekening met wit opgehoogd en 67 x 50 cm
Kavel nr. 120: Marion van Nieuwpoort en drie onbekende makers
Marion van Nieuwpoort en drie onbekende makers
Dansers met hond, Kiss en twee boerderijen
rechtsonder gesign., en drie maal geen signatuur
Litho's en pastels diverse afmetingen
Kavel nr. 121: Servie Jansen
Servie Jansen
Demontage
Midden onder gesign. en 1984
Gouache en 63 x 48 cm
Kavel nr. 122: Onbekende maker
Onbekende maker
Kerkinterieur met inzegening van een huwelijk
Geen signatuur
Gravure en 59 x 44 cm
Kavel nr. 123: Onbekende tekenaar
Onbekende tekenaar
Twee oude vissers kijkend over de haven
Geen signatuur
Tekening en 16,5 x 10 cm
Kavel nr. 124: VERVALLEN
VERVALLEN
Kavel nr. 125: Vier verschillende graveurs
Vier verschillende graveurs
Drie gravures van Den Haag en een van Willemstad
Rechtsonder gesign.
Gravures en diverse afmetingen
Kavel nr. 126: Verschillende onbekende makers
Verschillende onbekende makers
landschap met kerk, winters straatgezicht, twee postkoetsen en jagers met
jachthonden
Links- en rechtsonder gesign.
Gravure, ets en drie litho's
Kavel nr. 127: Onbekende makers
Onbekende makers
Diverse portretten van staatsmanThorbecke
Geen signaturen
Litho's zonder lijsten in map en verschillende afmetingen
Kavel nr. 128: C Baele
C Baele
Abstract landschap
Linksonder gesigneerd
Aquarel en 53 x 33 cm
Kavel nr. 129: Verschillende onbekende makers (5)
Verschillende onbekende makers (5)
Interieur met vrouw en kat, 2 bloemstillevens, havengezicht en zeilschepen op zee.
(5)
Vijf maal olieverf op doek en verschillende afmetingen.
Kavel nr. 130: Diverse onbekende makers (3)
Diverse onbekende makers (3)
Rotskust met zeilboot
Links en rechts onduidelijk gesigneerd
Twee maal olieverf op doek, een maal olieverf op paneel en verschillende afmetingen
Kavel nr. 131: Joh. van Veen en onbekende maker
Joh. van Veen en onbekende maker
Stadsgezicht mogelijk Den Haag, IJspret met schaatsers en sleeën
Linksonder get., en geen signatuur
Twee maal olieverf op doek en 59 x 48,5 en 59 x 39 cm
Kavel nr. 132: J M Beek (Hollandse School) en Marc
J M Beek (Hollandse School) en Marc
Polderlandschap met molen en Poortje
Rechtsonder gesign. en linksonder gesign.
Olieverf op doek en aquarel en 48,5 x 38,5 en 3 x 31,5 cm
Kavel nr. 133: Schilder F. M. M
Schilder F. M. M
Riviergezicht aan de rand van de jungle
In dorso gemonogrammeerd 5 juli 1937
Olieverf op doek en 58,5 x 39 cm
Kavel nr. 134: Onbekende maker
Onbekende maker
Stilleven met vissen en koperen ketel op een tafel
Geen signatuur
Olieverf op doek en 78,5 x 59 cm
Kavel nr. 135: Ernst Hoppler
Ernst Hoppler
In de synagoge
Rechtsonder get. en 1867 - 1929
Ets en 22 x 17,5 cm
Kavel nr. 136: Hollandse school en onbekende makers
Hollandse school en onbekende makers
Boerderij aan bosrand en figuur aan het water, egel en figuur op stoel
Onduidelijk gesigneerd
Sepia - aquarel, gemengde techniek en tekening
Kavel nr. 137: Onbekende maker
Onbekende maker
Modern portret van een vrouw
Geen signatuur
Olieverf op doek en 60 x 49 cm
Kavel nr. 138: Hollandse school
Hollandse school
Dorpsgezicht met ophaalbrug
Geen signatuur
Maroufle en 19 x 14 cm
Kavel nr. 139: Hollandse school
Hollandse school
Zeegezicht met roeiboot en Woning aan de duinen
Geen signatuur
Aquarellen en 10 x 6,5 en 9,5 x 7 cm (2)
Kavel nr. 140: Jan Vermaas
Jan Vermaas
Figuur bij een boom
In dorso gesigneerd
acryl op board en 33,5 x 23,5 cm
Kavel nr. 141: B Westerdorp - Osieck
B Westerdorp - Osieck
Naakte vrouw, in dorso Dorpsgezicht
Rechtsboven en linksonder gesigneerd
Olieverf op karton en maroufle zonder lijst en 50,5 x 50,5 cm
Kavel nr. 142: J Linschooten
J Linschooten
Linksonder gesigneerd
Olieverf op board zonder lijst en 50 x 39,5 cm
Kavel nr. 143: Hollandse school
Hollandse school
Fruitstilleven met schaal en kan
Rechtsonder gesigneerd
Olieverf op board en 46,5 x 40 cm
Kavel nr. 144: J Smuling
J Smuling
Aanbouw van een havenhoofd
rechtsonder gesign. en '34
Olieverf op doek zonder lijst en 40,5 x 30,5 cm
Kavel nr. 145: Antoinette van Hoytema
Antoinette van Hoytema
Bosgezicht
Midden onder gesigneerd
Olieverf op board en 38 x 29 cm
Kavel nr. 146: Hollandse School (draagt signatuur J Maris)
Hollandse School (draagt signatuur J Maris)
Rivierlandschap met molen
Rechtsonder gesign.
Potloodtekening en 20 x 10 cm
Kavel nr. 147: P Tijssen
P Tijssen
Bloemstilleven
Rechtsonder gesigneerd
Olieverf op doek en 58 x 38 cm
Kavel nr. 148: A J van Driesten
A J van Driesten
Boerderij te Noordwijkerhout
rechtsboven gesigneerd
Tekening en 28 x 22 cm
Kavel nr. 149: A J van Driesten
A J van Driesten
Boerderij met hooiberg
Linksonder gesign.
Tekening met aquarel en 40 x 27 cm
Kavel nr. 150: A J van Driesten
A J van Driesten
Boerderij aan bosrand met figuur bij hooiberg "Beesd aan de Linge"
Linksonder gesigneerd
Tekening met aquarel en 41 x 25 cm
Kavel nr. 151: Onbekende maker
Onbekende maker
Acrobaten
Rechtsonder gesign. en atelierstempel
Kleurenets en 58,5 x 44,5 cm
Kavel nr. 152: Hollandse school
Hollandse school
Boerderij aan bosrand
Geen signatuur
Olieverf op papier en 96 x 47 cm
Kavel nr. 153: Anke Reevers en een onbekende maker
Anke Reevers en een onbekende maker
Vrouw, einde en begin, abstracte figuur
In dorso gesigneerd, eenmaal geen signatuur
Gemengde techniek en 46 x 43,5, 61 x 52 cm
Kavel nr. 154: Dorien Melis en onbekende maker
Dorien Melis en onbekende maker
Abstract op multiplex zonder lijst, tweemaal Gestileerd abstract
Rechtsonder gesign. en '80, tweemaal geen signatuur
Olieverf op paneel en tweemaal gouache en 62 x 50 en 2 x 41 x 39 cm
Kavel nr. 155: Diverse onbekende makers
Diverse onbekende makers
Abstract, Groeten van de olieman voor 1974, Was ist vaga bond en Stadsgezicht.
Onduidelijk gesigneerd
Litho's enz., diverse afmetingen
Kavel nr. 156: "Bollywood" filmposter en een onbekende maker
"Bollywood" filmposter en een onbekende maker
"Bollywood" filmposter en een boom
Rechtsonder gesign., en geen signatuur
Druk en olieverf op doek 101,5 x 77 en 69 x 59 cm
Kavel nr. 157: G van Giessen, Mariel Jacque, J B Allen en M Jacque
G van Giessen, Mariel Jacque, J B Allen en M Jacque
Het Binnenhof, Landhuis, The Old Bridge Bath, Dorpsgezicht, Zeilschepen en
tijdschrift Koningin Wilhelmina
Links- en rechtsonder gesign.
Gravure, etsen en litho en tijdschrift, diversen afmetingen
Kavel nr. 158: G Warnars en P den Hengst
G Warnars en P den Hengst
"Afbeelding van de brand des Amsterdamschen schouwburs op maandag den 11 may
1772"
Rechtsonder gesigneerd
Vier gravures zonder lijsten en 30 x 22,5 cm
Kavel nr. 159: Hollandse School (schilder M.S...)
Hollandse School (schilder M.S...)
Boerderij met figuur aan bosrand
Kavel nr. 160: Jan van Veen en een onbekende maker
Jan van Veen en een onbekende maker
Vaas met bloemen en Boerderij met kippen op het erf
Linksonder gesigneerd en geen signatuur
Beide olieverf op doek, 78 x 63 en 23 x 17 cm
Kavel nr. 161: Twee oude schoolplaten
Twee oude schoolplaten
Twee schoolplaten: De middeleeuwen en een klooster
Geen signatuur
Lithografie, 95 x 79 en 87 x 66 cm
Kavel nr. 162: Onbekende makers
Onbekende makers
Moeder met kind en Woning aan het water
Geen signatuur
Aquarel op linnen en foto 48 x 38, 57 x 51 cm
Kavel nr. 163: Hollandse school (draagt signatuur C Klijn)
Hollandse school (draagt signatuur C Klijn)
Riviergezicht met molens en zeilschepen
Rechtsonder get.
Olieverf op paneel en 38 x 28 cm
Kavel nr. 164: Onbekende makers
Onbekende makers
Kat op bank bij kast en Katten op kaptafel (plaat)
Linksonder gesign., resp. onduidelijk gesigneerd
Olieverf op doek en plaat en 59 x 49, 50 x 38 cm
Kavel nr. 165: Rie Pluim
Rie Pluim
Landschap te Cagnes
Rechtsonder gesigneerd
Olieverf op doek zonder lijst en 55 x 46 cm
Kavel nr. 166: Onbekende graveurs
Onbekende graveurs
Gezicht van de Nieuwe Kerk en de Markt te Delft, De Kraan, het Stadhuis en de
Domtoren te Utrecht en Zicht op de Schouwberg te Amsterdam (3)
Geen signatuur
Gravures en drie maal 36,5 x 28,5 cm
Kavel nr. 167: Jan Bleys en onbekende maker
Jan Bleys en onbekende maker
Boerderijen met figuur bij bloembollenveld en Landschap met boerderij
Linksonder gesign. en onduidelijk gesigneerd
Tweemaal olieverf op doek, 49 x 19 en 29 x 23 cm
Kavel nr. 168: Hollandse School
Hollandse School
Stilleven met fruit en bloemen
Linksboven gesigneerd
Olieverf op paneel zonder lijst en 72,5 x 31,5 cm
Kavel nr. 169: Theo Goedvrient
Theo Goedvrient
Bosgezicht
Linksonder gesigneerd
Druk en 28 x 23 cm
Kavel nr. 170: Giuseppe Lang
Giuseppe Lang
Twee kalenders van Vespa 1965 en 1966 (1 beschadigd)
druk en 42 x 27 cm
Kavel nr. 171: Theo Swagemakers
Theo Swagemakers
Strandgezicht, daarbij 2 boeken
Linksonder gesigneerd
Aquarel en boek 17,5 x 12 cm
Kavel nr. 172: Diverse makers
Diverse makers
Diverse voorstellingen
Koopje schilderijen, etsen, plaatjes enz.
Kavel nr. 173: E F Hudson
E F Hudson
Zeilschepen aan de kust
Rechtsonder gesigneerd en gedateerd '99
Olieverf op Board en 29 x 20,5 cm
Kavel nr. 174: M E Sperwer en Alessandri
M E Sperwer en Alessandri
Stilleven met wijnfles en fruit, Le lolite pattinan '64
Beide linksonder gesigneerd
Olieverf op board en pentekening - 48,5 x 38 cm
Kavel nr. 175: Jager
Jager
Landschap met twee zwijnen in het gras
Linksonder gesigneerd en '80
Olieverf op board en 58,5 x 48,5 cm
Kavel nr. 176: Jan Knikker junior
Jan Knikker junior
Boerderij met ploegende boer op akkerland
Rechtsonder gesigneerd
Olieverf op doek en 79 x 58,5 cm
Kavel nr. 177: Klinkenberg
Klinkenberg
Poortgebouw met brug over water
Rechtsonder gesigneerd en gedateerd '45
Olieverf op paneel en 59 x 38,5 cm
Kavel nr. 178: 't Hof
't Hof
Jager met pijp en geweer
Rechtsonder gesigneerd
Olieverf op doek en 28 x 22 cm
Kavel nr. 179: Diverse makers
Diverse makers
Kavel met abstracte voorstellingen, interieur, berkenbomen en Barbie
Collage, gemengde technieken, olieverf op doek en aquarel
Kavel nr. 180: Charles Donker en andere makers
Charles Donker en andere makers
Planten, twee stadsgezichten en 1 lege lijst
Rechtsonder gesigneerd
Ets, 2 litho's en 1 lijst, diverse afmetingen
Kavel nr. 181: Franse School
Franse School
Figuren bij Arc de Triomphe
Olieverf op doek en 25,5 x 21 cm
Kavel nr. 182: Ivan Stojanovic (Russische School)
Ivan Stojanovic (Russische School)
Stilleven met bloemen en fruit op tafel met zicht op het water (gezicht op Dubrovnik)
Linksonder gesigneerd
Olieverf op doek en 60,5 x 49 cm
Kavel nr. 183: Russische School
Russische School
Besneeuwd landschap met boerderijen aan bosrand
Geen signatuur
Olieverf op doek en 48 x 38 cm
Kavel nr. 184: Bep. Beuko
Bep. Beuko
Russische landschap met dorp aan een meer
Rechtsonder gesigneerd en 10 / 93
Olieverf op doek en 57 x 47 cm
Kavel nr. 185: Onbekende maker (E.C...)
Onbekende maker (E.C...)
Den duvel
Linksonder gesigneerd en in dorso en gedateerd 1966
Olieverf op doek en 44 x 34 cm
Kavel nr. 186: A Vis en Harmen Kooistra
A Vis en Harmen Kooistra
Polderlandschap met molen, Boerderij met brug over gracht en Schevelingse brug.
Links en rechts gesigneerd en '96
olieverf op doek, ets en gravure en 23 x 17,5, 12 x 10 en 21 x 17 cm (3)
Kavel nr. 187: J Snoek en F Wagner
J Snoek en F Wagner
Figuren en Bouquet au pot blanc
rechtsboven en linksonder gesign.
Olieverf board en op doek en 29,5 x 23,5 - 26 x 21 cm
Kavel nr. 188: Anton Heyboer
Anton Heyboer
Figuur in rode cirkel
midden onder gesign. en gedateerd
olieverf op doek, zonder lijst
Kavel nr. 189: Hollandse School
Hollandse School
Bosgezicht
Onduidelijk gesign. linksonder en gedateerd 8 september 1941
Maroufle en 23 x 18 cm
Kavel nr. 190: Niki de Saint Phalle, Freerk Los en S Dali
Niki de Saint Phalle, Freerk Los en S Dali
Motorrijder, Bloem en gestileerde figuren
Rechts en links en midden onder
Gemengde techniek, aquarel en druk, diverse afmetingen (3)
Kavel nr. 191: Franse School
Franse School
Naakten in het bos en Planten
Geen signatuur
Aquarel met tekening en potloodtekening 23 x 14 en 32 x 25 cm (2)
Kavel nr. 192: Laetitia de Haas en Ph. Zilcken
Laetitia de Haas en Ph. Zilcken
Buiten en Riviergezicht met kerktoren
Rechtsonder gesign. en gedat. 1983 en linksonder gesigneerd
Etsen en 25,5 x 19,5 en 34,5 x 16 cm (2)
Kavel nr. 193: Axis, Paris
Axis, Paris
Dienblad met decor op glas
Midden onder
Druk op glas en 60 x 39 cm
Kavel nr. 194: J Voets en Hollandse school
J Voets en Hollandse school
Abstract en Collage
Beide linksonder gesigneerd
Olieverf op board en Gemengde techniek op papier
Kavel nr. 195: Naïeve kunst (achter glas schilderingen)
Naïeve kunst (achter glas schilderingen)
De verboden vrucht, Bloemstilleven
Geen signatuur
Twee religieuze achter glas schilderingen en 38 x 29 en 20 x 17 cm
Achter glas schildering (bloemen) 25 x 19,5 cm
Kavel nr. 196: J M Moll en andere kunstenaars
J M Moll en andere kunstenaars
Vogels op tak, Parijs, Dorpsgezicht, 2 Havengezichten en Brug over gracht
Links- en rechtsonder en boven gesigneerd
Aquarel, litho, olieverf op board en drie houtsnedes en diversen afmetingen (6)
Kavel nr. 197: Duitse School
Duitse School
Rustende reizigers met paarden
Geen signatuur
Olieverf op paneel en 24 x 18 cm
Kavel nr. 198: Hollandse School
Hollandse School
Lijkstatie van Michiel de Ruyter
Geen signatuur
gravure en 32 x 28 cm
Kavel nr. 199: A. Malevski
A. Malevski
Zonnebloemen
Rechtsonder gesigneerd en gedateerd '91
Olieverf op doek en 88,5 x 68,5 cm
Kavel nr. 200: Hans Vleugels
Hans Vleugels
Gascogne
Linksonder gesigneerd en gedateerd 1971
Pastel en 64 x 48 cm
Kavel nr. 201: Marijke Boomsma - de Vries
Marijke Boomsma - de Vries
Semnefer
Linksonder gesigneerd en gedateerd 1990
Gouache en 61,5 x 47,5 cm
Kavel nr. 202: Drie onbekende makers
Drie onbekende makers
Zeilschip voor anker, Landschap met figuur op landweg en Boerderij met paard en
wagen
Links- en rechtsonder gedateerd
Drie aquarellen en 36 x 25, 30,5 x 21 en 28 x 21,5 cm (3)
Kavel nr. 203: Hollandse School
Hollandse School
Biddende vrouw aan een vensterboog
Niet gesigneerd (zie achterkant)
Olieverf op paneel en 27 x 20 cm
Kavel nr. 204: Onbekende Maker
Onbekende Maker
Kaart van Alcmaria (Alkmaar)
Niet gesigneerd
Facsimile en 66 x 53 cm
Kavel nr. 205: Hagen
Hagen
Molen aan rivier met zeilboot en met figuren aan de waterkant
Linksonder gesign.
Olieverf op paneel en 24,5 x 18,5 cm
Kavel nr. 206: Hagen
Hagen
Hollands ijsvermaak met 'koek en zopie'
Linksonder gesign.
Kavel nr. 207: Hollandse school
Hollandse school
IJsvermaak met slee en schaatsers
Geen signatuur
Olieverf op paneel 23 x 17,5 cm
Kavel nr. 208: Vier maal onbekend en niet gesign.
Vier maal onbekend en niet gesign.
Winters stadsgezicht, poortje, boerderij en bloemstilleven
onbekend en niet gesign.
Twee maal paneel en twee maal doek diversen afmetingen
Kavel nr. 209: B Ebely
B Ebely
Duinpan Amsterdam waterleiding
Links onder getek.
Olieverf op doek en 38 x 28 cm
Kavel nr. 210: Willem Maris
Willem Maris
Portret meisje voorstellende M. H. E. Kam
In dorso 1920
Aquarel en 29 x 23 cm
Kavel nr. 211: Geen sign.
Geen sign.
Gezelschap met papegaai
Geen sign.
Prent en 38 x 28 cm
Kavel nr. 212: Ond. gesign.
Ond. gesign.
Man met kruiwagen bij schuurdeur
Links onder gesign.
Olieverf op board en 38,5 x 29 cm
Kavel nr. 213: Geen sign.
Geen sign.
Man met baard
Geen sign.
Ets en 20,5 x 15 cm
Kavel nr. 214: Damschreuder
Damschreuder
Kerkinterieur met treurende vrouwen
Links onder gesign.
Pastel en 36 x 31 cm
Kavel nr. 215: Japanse school
Japanse school
samoerai en bloesemboom
Links gesign.
Houtsnede en aquarel op linnen zonder lijsten 34,5 x 23,5 en 39,5 x 26 cm
Kavel nr. 216: twee maal Joannes Peeters en Hendrik de Leth en anderen
twee maal Joannes Peeters en Hendrik de Leth en anderen
'S hertogen Bosch, Delft, Gooiland, het Admiraliteits of Prinsen hof en stadsgezicht
Links onder gesign.
vijf gravures diversen afmetingen
Kavel nr. 217: Hein van der Voort
Hein van der Voort
'N 108 First Avenue
Op het spieraam aan d e achterzijden en het etiket van de kunstenaar en '92
Olieverf op doek zonder lijst
Kavel nr. 218: F Bogor en F. N. Martinet
F Bogor en F. N. Martinet
Stadhuis en vier maal vogels
Rechts onder
Steendruk en vier koper gravures diversen afmetingen
Kavel nr. 219: Verschillende kunstenaars (15)
Verschillende kunstenaars (15)
Abstracte voorstelling, stilleven, blad, 6 maal bevolkings onderzoek zonder lijst en 6
maal Afrikaanse beschilderingen
Links en rechts onder en geen sign.
Litho's, aquarellen, drukwerk en verschillende afmetingen
Kavel nr. 220: Vitra Design Museum Collection
Vitra Design Museum Collection
Design stoelen
Foto en 119 x 84 cm