BV 2 Warmerdam Fietsspec. S'heim en Warmond 1 hoge druk fietspomp BV 3 Joustra Tegels + Laminaat 2 x 1 pond Eveleens paling BV 3 Rene v.d. Meer Tegelzetter 1 fles witte bacardi BV 4 Café Geerlings Ruigenhoek 1 diner bon € 50,00 BV 5 van Diemen Adviesgroep 2 uur ski-les bij Skicentrum Hillegom BV 6 Café Enjoy 1 vat bier Heineken thuistap BV 6 KEBRA Vaste Planten Diner bon El Molino Lisse € 100,- BV 7 KVC 1 Tablet Samsung tab4 7 inch BV 8 New Image 1 metamorfose BV 9 Slagerij Klein 1 waardebon van 10 euro BV 10 D' Vino 2 kistjes met een fles rode wijn L Slagerij Koot 1 bon 4 pers. fondue of gourmet L N.N. 1 boek Dokter op het strand L Cees Jansen, loonbedrijf 1 fles jenever bokma L Slagerij Klein 1 waardebon van 10 euro L Jaap Uittenbogaard jnz. 1 waardebon bollenpakket L Jan van Dam Fietsspecialist 1 bon vuurwerkpakket L Gebr. Lommerse 1 fles witte wijn L van Diemen Adviesgroep 2 uur ski-les bij Skicentrum Hillegom L Molter BV vaste planten 10 x 5 soorten vaste planten (1e of 2e week maart afhalen) L Leo van Schie 1 pond paling van Alex Ruizendaal op de Brink L Snackbar Willemse 55 jaar 2 flessen Rose L Rene v.d. Meer Tegelzetter 1 fles witte bacardi L Blom Kentia Palm 1 Palm 150 cm E Fa A.P. Duivenvoorde en Zn 1 rollade van slager Klein E Aad Broekhof 1 kist appelen E Flowerboost 1 hyacinten (pot of mandjes) E Annemiek Fashion 2 shawls E Apotheek De Schelft 1 verbanddoos E Bakkerij van Eeden 1 taart E Café Geerlings Ruigenhoek 1 fles citroen brandewijn E Club van 100 1 jaar gratis lid E Disseldorp 1 fles rode wijn E DITO plant 1 bak vaste planten E Garage Rietbergen en Van Eeden 1 APK keuring (1 jaar geldig) E Gebr. Lommerse 1 fles witte wijn E Snackbar Willemse 55 jaar 2 flessen Rose E H.L. Hogervorst B.V. 2 decopotten hyacinten E Jan van Dam Fietsspecialist 1 bon vuurwerkpakket BV 2 Warmerdam Fietsspec. S'heim en Warmond 1 hoge druk fietspomp E KLD Graphics 1 foto print op canvas 90x60 E Kraska B.V. 1 worst E Joustra Tegels + Laminaat 2 x1 pond Eveleens paling E Joustra Tegels + Laminaat 2 x 1 pond Eveleens paling E Menken Vleeswaren BV 1 koeltas met vleeswaren E Molter BV vaste planten 10 x 5 soorten vaste planten (1e of 2e week maart afhalen) E N.N. 1 handboek voor de moderne man E N.N. 1 fles Old Polish Vodka E Rene v.d. Meer Tegelzetter 1 fles witte bacardi E Shoeby Fashion / Jilly & Match Herensjaal E Slagerij Klein 1 waardebon van 10 euro E D' Vino 2 kistjes met een fles rode wijn E Warmerdam Fietsspec. S'heim en Warmond 1 hoge druk fietspomp E Apotheek De Schelft 1 verbanddoos E Hardloopwinkel 1 verrassing E pluktuin Springfield 2x voorjaar- en 2x najaarboeket te plukken E Leo van Schie 1 pond paling van Alex Ruizendaal op de Brink E Tribune Dreamteam 1 fles bacardi E Patrick Plug - Loodgieter/Dakwerker 1 fles drank E Gebr. Hogervorst 2 zinken bakken met hyacinten E Huize van Wely 1 tegoedbon voor een taart E Kiwi Kids Cadeaubon 15 euro E Ton sur Ton 1 knuffel met VVSB shirt E Blom Kentia Palm 1 Palm 150 cm 1 Bader Schildersbedrijf 1 taart met verrassing 2 Vink Multimedia Set voetbalglazen N.N. 1 Bayern Leverkusen Voetbal + Inloop shirt 3 Agro Techniek Holland BV 1 looptractor 4 Jan van Dam Fietsspecialist 1 bon vuurwerkpakket Pieter Vink 1 Eredivisiebal 5 fietsenwarenhuis.nl Een driewieler 6 Kidszoo 5 toegangskaarten 7 Jan Smit Tractoren 1 loopfiets 8 Jan van Dam Fietsspecialist 1 bon vuurwerkpakket Ton sur Ton 1 knuffel met VVSB shirt 9 Nederzandt (Langervelderslag) 50 x Italiaans schepijs voor 2015 bij Nederzandt 10 Beach Trend zandbak van steigerhout 11 Have fun Events Daghuur lucht springkussen naar keuze. 12 van Diemen Adviesgroep 2 uur ski-les bij Ski-centrum Hillegom 2 4 8 A A A BV 2 Warmerdam Fietsspec. S'heim en Warmond 1 hoge druk fietspomp 13 Kiwi Kids Cadeaubon 15 euro Kapsalon Anneke Bon knipbehandeling 14 KidsZoo 5 toegangskaarten 15 Wilfred van Leeuwen (trainer VVSB 1) Een training voor een elftal 16 Firma van Gent en van der Meer 1 tuinierset (overall, klompen, snoeischaar, handschoenen) Jantie Duivenvoorden 20 kg Aardappelen 17 Bakkerij van Eeden 1 taart 18 Fields (Patrick van Steijn) 2 toegangskaarten keukenhof 2015 H.L. Hogervorst B.V. 2 decopotten hyacinten Club van 100 1 jaar gratis lid Kraska B.V. 1 worst H.L. Hogervorst B.V. 2 decopotten hyacinten Molter BV vaste planten 10 x 5 soorten vaste planten (1e of 2e week maart afhalen) 21 Alexander Hotel Noordwijk 1 diner voor 4 personen 22 Schoonheidsspecialiste Gé-Ans 1 pedicure / voetverwenbehandeling Schoonheidssalon LaRiss Voorhout kadobon voor volledige schoonheidsbehandeling naar keuze (Man) 23 Gebr. van Dijk 10 balen hooi of stro 24 Niels Warmerdam 1 fles rum bacardi Kraska B.V. 1 worst 25 KVC 1e Ballenveiling !! 26 V&S foodspecialist Cocktailbox Italian (60 snacks) Disseldorp 1 fles rode wijn 27 Het Oude Dykhuys 1 diner Het Oude Dykhuys € 75,00 28 Selectie Zondag ism fietsenwarenhuis.nl 1 oma comfort fiets 29 Menken Vleeswaren BV 1 koeltas met vleeswaren 29 Ruud van der Zon 1 fles cognac Restaurant 't Wapen van NWH 1 dinerbon van € 25,- Dennis den Elzen 1 fruitmand 't bloemenstalletje 1 plantenbak Fred Warmerdam 1 fles jenever Joustra Tegels + Laminaat 2 x 1 pond Eveleens paling 32 rondvaart leiden.nl / varenbollenstreek.nl 1 dagdeel huren van een sloep 33 KLD Graphics 1 foto print op canvas 90x60 Gasstookwacht Cupcakemaker Westland Bloemenexport BV, Naaldwijk 5 dozen Salal tips x 25 Fa Jac. Heeringa (Rijnsburg) 2 x 200 gemengde tulpen 35 Henk Hoogervorst (voorzitter vv Noordwijk) 3 kaarten Ajax - Fc Groningen 16-01-2015 incl parkeerkaart 36 Bouwbedrijf H.M. vd Hulst ( Voorhout ) 1 diner bon bij het wapen van NWH € 50,-- 37 Copex Maritime 1 fles rode wijn + doos Copexbollen Dick Warmerdam 1 kaas 13 16 18 A A A 19 19 A 20 20 22 24 26 29 A A A A A 30 30 A 31 31 33 A A 34 34 37 A A BV 2 Warmerdam Fietsspec. S'heim en Warmond 1 hoge druk fietspomp 38 Alflora Aalsmeer 1 deco kerst tafelstuk RW verkoopondersteuning 1 Kerststuk Westland Bloemenexport BV, Naaldwijk 5 dozen cocos middel x 30 Green Connect, Naaldwijk 2 dozen aralia middel 40 KVC 2x VVSB Diner Witte Kerk 6 maart 2015 41 Hudson Fust ( 20 liter) Skuumkoppen, opdrinken bij Hudson Slagerij Klein 1 waardebon van 10 euro Patrick Plug - Loodgieter/Dakwerker 1 fles drank Joustra Tegels + Laminaat 1 pond Eveleens paling 43 Restaurant Hiromina Noordwijk Onbeperkt sushi eten voor 2 personen 44 Loonbedrijf A. Geerlings 1 Huifkartocht door A'damse waterleidingduinen voor 6 personen 45 Broekhof Kunststoffen BV 2 kaarten voor een wedstrijd van Ajax (in overleg) 46 Wagenaar & van Halem 1 boek Cafe Geerlings Ruigenhoek 1 fles jenever PWA computers 1 anti viruspakket 2015 (Panda) Bruna 1 voetbalboekenset (4 st-twv € 70); oa Geen gezeik-Jan Boskamp Snackbar Willemse 55 jaar 2 flessen Rose Fa A.P. Duivenvoorde en Zn 1 rollade van slager Klein 49 Basic Fit 4 kaarten wedstrijd ADO (datum in overleg) 50 KVC 2e Ballenveiling !! 51 Gebr. Hogervorst 2 zinken bakken met hyacinten Style Garden 1 buxus boompje Café Enjoy 1 vat bier Heineken thuistap Cafe Geerlings Ruigenhoek 1 fles cognac (franse) 53 Evenementen commissie 1 tafel (16 pers) op het slotfeest (mei-2015) 54 kapsalon Voluum 1 kappersbon Beautysalon Bon gezichtsbehandeling 55 Van der Gugten Verpakkingen BV, Rijnsburg 2 greenfeekaarten Golfclub Rozenstein 56 Arie de Winter 6 flessen wijn 57 Jacob Uittenbogaard 1 fles jenever Leo van Schie 1 pond paling van Alex Ruizendaal op de Brink 58 Het Motorhuis Katwijk Noordwijk 2 kaarten Skybox ADO Den Haag - Vitesse 24 april 59 Leontine van der Klugt 1 Schilderij Lunchen bij Arthur luxe bonbons albert Enige echt Leidse Keeper Marcel IJzendoorn 1 fles Whiskey Slagerij Koot 1 bon 4 pers. fondue of gourmet Van den Anker Gereedschappen Katwijk Waardebon €100,- voor een exclusief deurbeslag van Piet Boon Wout van Schooten Timmerbedrijf 1 hamer + 1 zaag + doos spijkers 62 Rest. Zonneweelde (Olav & Jan v. Schie) 1 dinerbon a la carte (voor 2 pers.) 63 Automobielbedrijf Duivenvoorde Parrot carkit 38 A 39 39 41 A A 42 42 46 A A 47 47 A 48 48 51 A A 52 52 54 57 59 A A A A 60 60 A 61 61 A BV 2 Warmerdam Fietsspec. S'heim en Warmond 1 hoge druk fietspomp Rijschool Margreth 3 uur auto rijles Rene v.d. Meer Tegelzetter 1 fles witte bacardi Rene's vishandel 1 pond paling 65 Novum Pharma BV Noordwijk 1 gesigneerd shirt ADO Den Haag 66 Jan van Eeden 1 rondvlucht boven NWH (1 persoon) 67 Andre Schilder, juwelier 1 horloge Mix Department Store 1 heren spijkerbroek (ruilen mogelijk) twv 89,95 Health City Hoofddorp 2x Welness pas (Fitness, Sauna, Zwemmen) massage naar keuze t.w.v € 30,- Zensitivity Noordwijk Tribune Dreamteam 1 fles Amaretto Slagerij van Kampen bon gourmet schotel 4 p Ruud van der Zon 1 fles whisky Eric Verver 1 zijde gerookte Schotse Zalm + transfermes 71 Pieter Vink Diner voor 4 personen bij Thais restaurant YAN in Noordwijk 72 DITO plant 1 bak vaste planten H.L. Hogervorst B.V. 2 decopotten hyacinten 73 Geerlings Tuinen 1 tuinontwerp 74 Piero Timmerwerken 1 luxe ingerichte picknickmand voor 4 personen 75 KVC 3e Ballenveiling !! 76 Solexverhuur De Zilk Een middag Solex rijden voor 2 personen 77 Het Motorhuis Katwijk Noordwijk 1 jaar autowassen Garage Rietbergen en Van Eeden Auto radio CD speler 78 Wilfred van Leeuwen (trainer VVSB 1) 1 romantisch diner 2 pers strand Kijkduin vanaf 1/4 79 Aad Broekhof 1 kist appelen Restaurant Schulpwei Wassenaar 1 x bladblazer met beschermbril 80 KVC 2x VVSB Diner Witte Kerk 6 maart 2015 81 N.N. 1 gereedschapset Apotheek De Schelft 1 verbanddoos Disseldorp 1 fles rode wijn Alex Ruizendaal (Brink) 1 pond paling van Alex Ruizendaal op de Brink 83 W.A.M. Pennings 5 rittenkaart tennishal Vinkenveld Noordwijk twv € 75,- 84 Herenkapsalon Lars 1 heren verzorgingset Bergmans Body & Beauty Care 1 x bella donna (voor haar) of don (voor hem) gezichtsbehandeling Disseldorp 1 fles rode wijn Fa A.P. Duivenvoorde en Zn 1 rollade van slager Klein 86 Loodgieters bedrijf PA Neuteboom 1 dinerbon Wapen van NWH € 60,- 87 Gerard Heemskerk 1 gesigneerd NAC shirt 88 Rietwinkel v.d. Voort 1 mandwerk Van Delft Groente en Fruit fruitmand Turk en van Rossum ergonomische professionele bureaustoel 63 A 64 64 67 A A 68 68 A 69 69 A 70 70 72 77 79 81 A A A A A 82 82 84 A A 85 85 88 89 A A BV 2 Warmerdam Fietsspec. S'heim en Warmond 1 hoge druk fietspomp 90 Wethouder dhr Hans Knapp Een geheel verzorgde lunch met Wethouder dhr Knapp (voor 1 juni 2 91 Slagerij Koot 1 rollade Piet Warmerdam Makelaardij 1 fles likeur 92 Bader Schildersbedrijf 2 kaarten voor Ajax - Groningen 16 januari 2015 93 Molter BV vaste planten 10 x 5 soorten vaste planten (1e of 2e week maart afhalen) Flowerboost 1 hyacinten (pot of mandjes) Th. Duivenvoorde (Tokkie Tor) 1 fles vieux Looijestijn Tweewielerspecialist PAKKET Green Connect, Naaldwijk 2 dozen salal tips Westland Bloemenexport BV, Naaldwijk 5 dozen cocos middel x 30 96 PSV Fan desk 1 PSV wedstrijd shirt 97 Alflora Aalsmeer 1 deco kerst tafelstuk H.L. Hogervorst B.V. 2 decopotten hyacinten 98 Novum Pharma BV Noordwijk 2 Vip kaarten ADO Den Haag - NAC Breda 14-02-2015 incl parkeerkaa 99 Schoonheidssalon LaRiss Voorhout kadobon voor volledige schoonheidsbehandeling naar keuze (Vrouw Style by Wendy's 1 verzorgingspakket 100 KVC 4e Ballenveiling !! 101 www.slot-speelgoed.nl 1 Looptractor 102 Automobielbedrijf Duivenvoorde autoradio CD speler Pioneer Autowas Centrum Gravendam 10 volledige wasbeurten à € 12,50 per beurt Gebr.Straathof. Bol op pot 3 x kerstkrans met rode tulpjes Via Roma 2 luxe windlichten 104 Seetickets, Amsterdam 2 kaarten 1e rang Soldaat van Oranje in Valkenburg 106 Restaurant Schulpwei Wassenaar 1 x bladblazer met beschermbril Piet Warmerdam Makelaardij 1 Kruiwagen Green Connect, Naaldwijk 2 dozen aspidistra Westland Bloemenexport BV, Naaldwijk 5 dozen Salal tips x 25 Wax Janssen 1 VIP arrangement 8 personen Holland Casino + diner + taxi en dran Café Enjoy 1 vat bier Heineken thuistap 109 Simon de Lange (account.kantoor) 2 VIP Feyenoord- Fc Twente + P + hapje+ drank (18/1) 110 Kaas- versspecialist Warmerdam 1 verrassings pakket Piet v.d. Berg Oosterduinen 1 fles citroenjenever 111 Ard Zandbergen 1 uur radio maken 112 Noordermeer woning-projectinrichting 1 persoonsdekbed 113 Jacq Pennings, Oosterduinen 3 flessen wijn rood Alflora Aalsmeer 1 deco kerst tafelstuk Entree Vert 1 greenfee voor 2 personen Tespelduyn (9 holes) + 1 doosje golfball N.N. 1 klein golfpaket H.L. Hogervorst B.V. 2 decopotten hyacinten Van der Slot Bloembollen 2 toegangskaarten Keukenhof 2015 + 1 x bollenpakket 91 A 93 A 94 94 A 95 95 A 97 99 102 A A A 103 103 106 A A 107 107 A 108 108 110 113 A A A 114 114 A 115 115 A BV 2 Warmerdam Fietsspec. S'heim en Warmond 1 hoge druk fietspomp 116 Sauna Warmond 1 persoon saunabezoek incl. massage en kleine lunch 117 Jan Paridon "Kokmeeuw" 1 fles cognac Rene's vishandel 1 pond Zalm 118 Ben Dijkdrent Wiesmeijer Boeketterie 2 personen Musical Wim Sonneveld incl diner De La Mar Amsterdam 119 H.C. Damen 3 schalen Hyacinten Tint Nulkes 1 plantenbak 120 Carlady 1 verrassing 121 Slagerij Koot 1 rollade Guus v.d. Weiden 1 fles drank 122 rondvaart leiden.nl / varenbollenstreek.nl boottocht voor 40 personen van 1,5 uur 123 Het Goksyndicaat 1 jaar gratis blindenpool, 1e VVSB 2014-2015 124 Niels van der Putten, Puur Bloemen 2 x 1 bos Rozen H.L. Hogervorst B.V. 2 decopotten hyacinten 125 KVC 5e Ballenveiling !! 126 Kraakman Perfors BV 1 John Deere looptractor 127 Slagerij Koot 1 rookworst Snackbar Willemse 55 jaar 2 flessen Rose 128 Sportredactie Leidsch Dagblad Vip arrangement voor 4 personen bij een wedstrijd van ZZ Leiden Ba 129 Horticoop/Welkoop Rijnsburg Winter verrassings pakket 130 Aad Bader 1 fles vieux Flowerboost 1 hyacinten (pot of mandjes) 131 Arjan Bakker BambooTeq 1 parkbankje 132 Loonbedrijf van der Slot 1 schep Beach Trend zandbak van steigerhout 133 Coastline Wellness 2 maanden 4-pers jacuzzi in de tuin (incl plaatsen, excl evt hijskraan 134 Terpstra Optiek Sportbril op sterkte Charles van Veen 1 fles stroh rum 135 Van der Gugten Verpakkingen BV, Rijnsburg 2 greenfeekaarten Golfclub Rozenstein 136 Premium PC 1 virusscanner voor 3 pc's 137 Zondag 3 1 weekend BREDA met 't 3e (1 pers) 138 Schoonheidsspecialiste Gé-Ans 1 pedicure / voetverwenbehandeling Vincent den Elzen 1 fruitmand 139 Bakkerij van Eeden 1 taart 140 KVC 2x VVSB Diner Witte Kerk 6 maart 2015 141 Gebr. Hogervorst 2 zinken bakken met hyacinten Jaap Uittenbogaard jnz. 1 waardebon bollenpakket 142 Pennings Cornifora 1 fles jenever 143 Van der Slot Transport 1 doos wijn 144 Meubelmakerij Koompatoo 2 flessen Port 145 Tennis Binnen 1 uur tennis (2 pers) + vol. verz. Catering incl. 117 119 121 124 127 130 132 134 138 141 A A A A A A A A A A BV 2 Warmerdam Fietsspec. S'heim en Warmond 1 hoge druk fietspomp 146 Kraska B.V. 1 worst Ton Warmerdam 1 fles jenever 147 Shantykoor 't Bollenhart 1 optreden van een uur 148 Cafe Geerlings Ruigenhoek 1 dinerbon € 50,00 149 Gebr. Hogervorst 2 zinken bakken met hyacinten DITO plant 1 bak vaste planten 150 KVC 6e Ballenveiling !! 151 Green Connect, Naaldwijk 2 dozen beargrass Fa Jac. Heeringa (Rijnsburg) 2 x 200 gemengde tulpen 152 Feestcommissie selectie 1 tafel (16 pers) op het slotfeest (mei-2015) 153 Rene v.d. Meer Tegelzetter 1 fles witte bacardi 154 DA Drogisterij Bemelman 1 verzorgingsset voor de man Going Out 1 waardebon € 25 155 Fa A.P. Duivenvoorde en Zn 1 rollade van slager Klein 156 P.F. Overdevest Bloemen 2x 5 bos rozen (20 stuks). 157 Club van 100 1 jaar gratis lid 158 Van der Slot Bloembollen 2 toegangskaarten Keukenhof 2015 + 1 x bollenpakket H.C. Damen 3 schalen Hyacinten 159 Nobel Hout 1 houten plantenbak 160 SDB 1 Ipad Kerstbomenverkoop De Brink: Nordmann kerstboom 1.50 - 1.77 Cafe van der Geest 4 x zaterdagavond carnavalkaart Gasstookwacht Smoothiemaker Cafe van der Geest 4 x zaterdagavond carnavalkaart RKC Waalwijk Voetbalshirt met handtekeningen van selectie AON Noordwijk 1x lederen voetbal Manchester United. 160-4 Hotel Centrum Winterberg 1 weekend voor 2 personen incl ontbijt 160-5 Humpy Kleding Noordwijk 1 Kledingbon 160-5A Meester Mario Kleding Noordwijk 1 kledingbon van 15 Euro 160-6 Carnavalsvereniging Kaninefaaten 2 Kaarten Feest van Toen ( 35+ ) 160-7 Carnavalsvereniging Kaninefaaten 2 Kaarten Zaterdagavond Schelft (16+ ) 160-8 Carnavalsvereniging Kaninefaaten 2 Kaarten Maandagavond Schelft.( 16+ ) 160-9 ADO Den Haag 1 ADO - trainingspak 160-10 Marja Slobbe 1 pedicure behandeling Bydaan 1 tafeldecoratie 160-11 Cafe van der Geest 1 vat bier (30 liter) 160-12 Wim vd Berg, Bloemensfeer en meer 5 bossen bloemen 160-13 Sparta Rotterdam Sparta voetbal kleding 160-14 Cafe van der Geest 25 glazen bier 160-14A Cafe van der Geest 4 x zaterdagavond carnavalkaart 146 149 151 154 158 160-1 160-1A 160-2 160-2A 160-3 160-3A 160-10A A A A A A BV 2 Warmerdam Fietsspec. S'heim en Warmond 1 hoge druk fietspomp 161 Gebr. Lommerse 1 fles witte wijn Kraska B.V. 1 worst 162 Style Garden 1 buxus boompje 163 Ed Vliet Vlieland 1 fles cognac (franse) 164 Grand Hotel Huis ter Duin, Noordwijk 1 Exclusief 4-gangendiner incl wijn-arrang voor 10 pers. in rest. Lat 165 Tribune Dreamteam 1 fles jenever Slagerij Koot 1 rookworst 166 Ben Borst Noordwijk Kledingbon twv €125,- 167 Seetickets, Amsterdam 2 kaarten 1e rang Soldaat van Oranje in Valkenburg 168 Schoonheidssalon LaRiss Voorhout kadobon voor volledige schoonheidsbehandeling naar keuze (Man) Herenkapsalon van Bourgondien 1 waardebon knippen Jos Warmenhoven mechanisatie 1 bouwpakket watermolen op zonenergie Nelson 1 paarse paraplu 170 John en Marja van der Slot 3 gangen diner 2 pers. Eetcafe 1198 Lisse 171 Ronald van der Slot 1 verrassingpakket voor tractor 172 Kees Warmerdam Oosterduinen 1 fles jenever Joustra Tegels + Laminaat 1 pond Eveleens paling 173 D'Vino Wijnproeverij voor 20 personen op locatie 174 DITO plant 1 bak vaste planten H.L. Hogervorst B.V. 2 decopotten hyacinten 175 KVC 7e Ballenveiling !! 176 Loonbedrijf van der Slot 1 schep Marco Hulsebosch 4 uur tuinonderhoud 177 Beach Trend steigerhouten kinder picknick tafel 178 Bader Schildersbedrijf 2 kaarten voor Ajax - Groningen 16 januari 2015 179 Sander van Schooten WC vloer betegelen incl. lijm excl. tegels Apotheek De Schelft 1 verbanddoos 180 Dick Bader en Jaap Meiland 2 personen (voorjaar '15) naar wedstrijd M-United incl vlucht en hote 181 Café Enjoy 1 fles Bacardi ( 3 liter) 182 Health City Hoofddorp 2x Welness pas (Fitness, Sauna, Zwemmen) 183 Martien Disseldorp 1 fles vieux Slagerij van Kampen bon gourmet schotel 4 p 184 Hano 1 vogelhuisje + winterpakket 185 Landgoed Tespelduyn 1 luxe Kerst-nieuwjaarsborrel incl. drank en luxe hapjes voor 8 perso 186 Guus v.d. Weiden 1 fles drank V&S foodspecialist Cocktailbox Italian (60 snacks) 187 Huize van Wely 1 tegoedbon voor een taart 188 Tjeerd Staal - Golfpro Tespelduyn 1 x golfclinic voor 4 pers. Tespelduyn 189 Menken Vleeswaren BV 1 koeltas met vleeswaren 190 Fa Jac. Heeringa (Rijnsburg) 2 x 200 gemengde tulpen 161 165 168 A A A 169 169 172 174 176 179 183 186 A A A A A A A BV 2 Warmerdam Fietsspec. S'heim en Warmond 1 hoge druk fietspomp Westland Bloemenexport BV, Naaldwijk 5 dozen chico jumbo x 30 191 Marcel Keizer Cambuur 4 kaarten Cambuur - Fc Utrecht 14-03-2015 192 Bob Kors 1 plantenbak Gebr.Straathof. Bol op pot 3 x kerstkrans met rode tulpjes 193 Leontine van der Klugt 1 Schilderij 194 Horticoop/Welkoop Rijnsburg Winter verrassings pakket Joustra Tegels + Laminaat 1 pond Eveleens paling 195 John Janssen 1 diner 2 pers. in toprestaurant Kopenhagen + vliegreis en luxe hote 196 Fa A.P. Duivenvoorde en Zn 1 rollade van slager Klein 197 Harbourstreet Lunch / Coffee / Live Chess 1 tegoedbon twv € 10 Jan van Dam Fietsspecialist 1 bon vuurwerkpakket 198 Jacq Pennings, Oosterduinen 3 flessen wijn wit 199 Wout Hogervorst 1 Fendt traptractor 200 KVC 8e Ballenveiling !! 201 Loodgieters bedrijf PA Neuteboom 1 diner bon Wapen van NWH € 60,- 202 Duyndam 1 houten tuinbank 203 Jantie Duivenvoorden 20 kg Aardappelen Aad Broekhof 1 kist appelen 204 TO ME@T 1 diner voor 4 personen (3 gangen) 205 Rabobank Leiden - Katwijk Verrassing 206 Slagerij Koot 1 rookworst Aad Bader 1 fles vieux 207 Loonbedrijf A. Geerlings 10 kg vleespakket met duin-natuurvlees 208 Vrienden van Ripperda 1 doos wijn (6 flessen) 209 Niels van der Putten, Puur Bloemen 2 x 1 bos Rozen 210 KVC 2x VVSB Diner Witte Kerk 6 maart 2015 211 Bakkerij van Eeden 1 taart 212 Entree Vert 1 greenfee voor 2 personen Tespelduyn (9 holes) + 1 doosje golfball 213 Willem v.d. Berg Jzn 3 flessen Prosecco 214 fietsenwarenhuis.nl 1 oma comfort fiets 215 Cafe Geerlings Ruigenhoek 1 fles Bacardi 216 Van Wezel Accountants BV 7 gangen Amuse diner, 2 personen incl. wijnarang. in het Oude Dijkh 217 Dick Warmerdam 1 kaas Disseldorp 1 fles rode wijn 218 Bar Madero en Cafe 't Puntje 1 Vat bier 30L met optreden van een striptease danseres 219 Niels van der Putten, Puur Bloemen 2 x 1 bos Rozen 220 Zondag 3 1 weekend BREDA met 't 3e (1 pers) 221 Looijestijn Tweewielerspecialist PAKKET 222 Molter BV vaste planten 10 x 5 soorten vaste planten (1e of 2e week maart afhalen) Firma van Gent en van der Meer 1 tuinierset (overall, klompen, snoeischaar, handschoenen) 190 192 194 197 203 206 217 222 A A A A A A A A BV 2 Warmerdam Fietsspec. S'heim en Warmond 1 hoge druk fietspomp 223 Sauna Warmond 1 persoon saunabezoek incl. massage en kleine lunch 224 Kaas- versspecialist Warmerdam 1 verrassings pakket 225 KVC 9e Ballenveiling !! 226 Van der Slot Bloembollen 2 toegangskaarten Keukenhof 2015 + 1 x bollenpakket 227 Schoonheidssalon LaRiss Voorhout kadobon voor volledige schoonheidsbehandeling naar keuze (Vrouw massage naar keuze t.w.v € 30,- Zensitivity Noordwijk 228 Accountantskantoor Warmerdam 1 Koeienboottocht 20 pers., dag en avond compl. verzorgd incl dran 229 Meubelmakerij Koompatoo 2 flessen Port 230 Rijschool Margreth 3 uur auto rijles Automobielbedrijf Duivenvoorde Auto DVD speler + klapscherm 231 NWH jobs 3 kaarten Feyenoord - ADO (1 feb 2015) incl. parkeren 232 Feest van HARRY 1 Vat bier (voor dec 2015) 233 Arie de Winter 6 flessen wijn 234 Hotel Centrum Winterberg 1 weekend voor 2 personen incl ontbijt 235 DITO plant 1 bak vaste planten Fields (Patrick van Steijn) 2 toegangskaarten keukenhof 2015 236 Bulb concept international (Peter v. Gerven) Dinerbon € 100 "Wapen van Noordwijkerhout" 237 Warmerdam Fietsspec S'heim & Warmond 1 hoge druk fietspomp H. Zwaan Tweewielers 1 binnen- en buitenband 238 Copex Maritime Zeevrachtzending ex NL t.w.v. 500 Euro 239 Nelleke 1 schilderij 240 Alexander Beach Noordwijk 1 diner voor 4 personen 241 Cafe Geerlings Ruigenhoek 1 fles whisky Eric Verver 1 zijde gerookte Schotse Zalm + transfermes 242 Novum Pharma BV Noordwijk 2 Vip kaarten ADO Den Haag - NAC Breda 14-02-2015 incl parkeerkaa 243 Looijestijn Tweewielerspecialist PAKKET Patrick Plug - Loodgieter/Dakwerker 1 fles drank 244 Restaurant Hiromina Noordwijk Menu 'meet the chef' voor 2 personen aan de Teppanyaki plaat 245 V&S foodspecialist Cocktailbox Italian (60 snacks) 246 Van Delft Groente en Fruit fruitmand 247 Tennis Binnen 1 uur tennis (2 pers) + vol. verz. Catering incl. 248 Warmerdam Schulpweg 1 zuivelmandje 249 Ton Warmerdam 1 fles jenever Rene's vishandel 1 pond garnalen 250 KVC 10e Ballenveiling !! 251 Zonderwijk meubelspuiterij 1 x fles Cognac 252 Hoven & De Mooij BV Rijnsburg Dinerbon €150,- bij Lekker in Noordwijk 253 v.d. Niet 1 werphengel met molen Van Veens rijwielmobiel 1 grote servicebeurt twv 40 euro Rick en Nick 1 geheel verzorgde pokeravond voor 6 personen 227 230 235 237 241 243 249 253 254 A A A A A A A A BV 2 Warmerdam Fietsspec. S'heim en Warmond 1 hoge druk fietspomp 255 Eric Verver 1 zijde gerookte Schotse Zalm + transfermes 256 Cees Jansen, loonbedrijf 1 fles jenever bokma Kraska B.V. 1 worst 257 Feestcommissie selectie 1 tafel (16 pers) op het slotfeest (mei-2015) 258 Fa A.P. Duivenvoorde en Zn 1 rollade van slager Klein 259 Taxi Brouwer / Brouwers Tours Kerstdagtocht Dusseldorf 2 personen 260 Sumai Sushi.nl / Thai Saeb (Maickel Ferrier) 1 waardebon twv 50 euro 261 Health City Hoofddorp 4 Kaarten wedstrijd Utrecht (in overleg) 262 Gebr.Straathof. Bol op pot 3 x kerstkrans met rode tulpjes Kapsalon 200 wassen, knippen, fohnen 263 Autobedrijf Kleverlaan 1 compl. poetsbeurt voor binnen- en buitenkant twv 250 Euro 264 Jos Augustinus 1 kist mandarijnen 265 Have fun Events Solextour voor 2 pers. Toeristische route door de bollenstreek van 3 266 D' Vino 2 kistjes met een fles rode wijn 267 Ben Borst Noordwijk Kledingbon twv €125,- 268 Huize van Wely 1 tegoedbon voor een taart 269 Westland Bloemenexport BV, Naaldwijk 5 dozen chico jumbo x 30 270 KVC 2x VVSB Diner Witte Kerk 6 maart 2015 271 Rene v.d. Meer Tegelzetter 1 fles witte bacardi 272 Alflora Aalsmeer 1 deco kerst tafelstuk 273 Piet Warmerdam Makelaardij 1 wijnpakket 273 Van der Slot Bloembollen 2 toegangskaarten Keukenhof 2015 + 1 x bollenpakket 274 Jaap Janssen voorzitter Valken '68 Dinerbon 100,- The Comedie in Katwijk 256 262 A A