Veiling De Profeet • Jos Hermans, 1965

Veiling
De Profeet • Jos Hermans, 1965
Vroeg kunstwerk, 60 cm. hoog, van de Limburgse kunstenaar
(beeldhouwer, schilder, glazenier) Jos Hermans, uit Vaesrade bij Nuth.
Zijn werk is in heel veel plaatsen in Nederland te zien.
Dit kleine kunstwerk uit 1965 is recent door Jos Hermans persoonlijk
geheel gerestaureerd en daarna gesigneerd op de achterzijde.
Dit kunstwerk wordt op het Kloosterfeest van 19 oktober a.s. na schriftelijke biedingen verkocht.
U kunt nu reeds een schriftelijk bod uitbrengen!
Wilt u het kunstwerk eerst nog zien, neem dan even contact op met de receptie voor een afspraak.
Stuur uw - verbindend - bod met uw contactgegevens naar de receptie van Klooster Wittem
onder vermelding van ‘Bod op De Profeet’. NB. Er is een minimumprijs vastgesteld.