Veiling van Gaven Vrijdag 13 juni 2014 Aanvang: 19:00 uur Inloop vanaf 18:30 uur Kijk snel voor het aanbod en kom langs op 13 juni in de Bethelkerk! Graag zien wij u op vrijdag 13 juni om 19:00 uur in de Bethelkerk te Veenendaal! Mocht u echter verhinderd zijn dan kunt u uw biedingen ook vooraf per e-mail bekend maken. Mail uw naam, telefoonnummer, de gave waarop u wilt bieden en uw hoogste bod door naar [email protected]. Dit kan t/m donderdag 12 juni. Wilt u meer weten over het goede doel? Zie de achterzijde van dit boekje of ga naar onze website www.jongerenreisbotswana.tk 2x Huur trouwauto incl. chauffeur 1x Ritje met bijzonder auto Info: Prachtige trouwauto voor 2-4 personen, met chauffeur. Keuze uit: - Buick uit 1929 - Jaguar MK V uit 1950 - Pontiac Granville uit 1975 Info: Wilt u voor uw gala of andere gelegenheid in stijl aankomen? Dan is dit iets voor u! Keuze uit: Buick uit 1929, Jaguar MK V uit 1950 en een Pontiac Granville uit 1975 In overleg zijn er ook andere auto’s mogelijk! Startbod: € 300 Wanneer: In overleg Startbod: € 80 Wanneer: In overleg Aangeboden door: Ronald Heikamp www.ronald-trouwservice.nl Aangeboden door: Ronald Heikamp www.ronald-trouwservice.nl 1x avond oppassen 1x Appeltaart Info: Oppassen op kinderen Info: Een overheerlijke appeltaart naar grootmoeders recept! Startbod: € 15 Wanneer: In overleg Startbod: € 10 Wanneer: In overleg Aangeboden door: Annebeth Diepeveen Aangeboden door: Beppie Wessels 1x Bed & Breakfast (2 pers.) 1x Potjiekos Info: Botswaanse maaltijd voor minstens 4 mensen, in zwarte pot op houtvuur gekookt Startbod: € 40 Wanneer: In overleg Aangeboden door: Beppie Wessels Info: Op een mooie rustige locatie in Veenendaal voor 2 personen een overnachting in een Bed en Breakfast inclusief een heerlijk verwenontbijt Startbod: € 70 Wanneer: In overleg Aangeboden door: Fam. A. Hardeman www.shalombedandbreakfast.nl 1x Dagje vissen op het Veluwemeer Info: Snoekvissen vanuit de boot op het Veluwemeer. Een leuk dagje uit! Voor 2-3 personen Startbod: € 50 Wanneer: In overleg Aangeboden door: Theo Pieter de Groot 8x Workshop zeep gieten Info: Workshop zeep gieten Startbod: € 10 per deelnemer Wanneer: In overleg Aangeboden door: Corrie van der Steen 1x Avond oppassen Info: Een avondje oppassen op uw kinderen of huisdieren! Startbod: € 15 Wanneer: In overleg Aangeboden door: Anne-Meike Overduin 1x 2 seizoenkaarten DOVO Info: Twee seizoenkaarten voor alle thuiswedstrijden DOVO 1 seizoen 2014-2015 Startbod: € 20 Aangeboden door: Peter Robbertsen 1x Container voor (bouw) afval 2x 10-ritten kaart Bootcamp Info: Container, 6m³ t.b.v. bouwafval of bedrijfsafval, niet zijnde asbest of chemisch afval Info: 10-ritten kaart bij Bodyper4mance Startbod: € 150 Startbod: € 20 per 10-rittenkaart Wanneer: In overleg Wanneer: In overleg Aangeboden door: Marco van Schoonhoven www.mvanschoonhoven.nl Aangeboden door: Albert Elsenaar 1x Bakplaat appeltaart 1x Grafisch ontwerp Info: Circa 25 stukjes kunnen ervan gesneden worden. Info: Grafisch ontwerp voor een uitnodiging, flyer, huwelijkskaart, kerstkaart etc. Dus excl. drukken! Startbod: € 15 Wanneer: In overleg Startbod: € 25 Wanneer: In overleg Aangeboden door: Gerda van Braak Aangeboden door: Mariska van Dijk 2x Week appartement in Oostenrijk (laagseizoen) Info: Appartement TOP 26 óf TOP 28 in Königsleiten te Oostenrijk. Ieder appartement biedt plaats aan max. 8 personen en is centraal gelegen. Niet inbegrepen: schoonmaakkosten à €60, ter plaatse voldoen Startbod: € 200 per week Wanneer: In de periode van nu t/m week 27 en week 36 t/m 50 in 2014 en week 16 t/m 27 in 2015 Aangeboden door: Ronald Vos (www.konigsleiten.info) 2x Week appartement in Oostenrijk (hoogseizoen zomer) Info: Appartement TOP 26 óf TOP 28 in Königsleiten te Oostenrijk. Ieder appartement biedt plaats aan max. 8 personen en is centraal gelegen. Niet inbegrepen: schoonmaakkosten à €60, ter plaatse voldoen Startbod: € 300 per week Wanneer: In de periode van week 28 t/m week 35 in 2014 Aangeboden door: Ronald Vos (www.konigsleiten.info) 12x Trailrunning Experience (workshop) Info: Kennismaken met Trailrunning op de Utrechtse Heuvelrug. Het is een mooie vorm van de hardloopsport die je het gevoel geeft dichter bij de natuur te staan. Door je zelf uit te dagen het onbekende op te zoeken zonder te veel op de klok te kijken. Weg van de gebaande paden en dwars door bossen en over heidevelden en heuvels via karresporen en verborgen paadjes. Elke run is een nieuw avontuur! Deze passie wil ik graag delen door een clinic en een echte trail over de Utrechtse Heuvelrug. Wil je zelf ervaren hoe leuk Trailrunning is doe dan mee! Zaterdag 28 juni 9.30 uur - 11.00 uur: TRAIL CLINIC In een clinic van 1,5 uur maak je kennis met de ins en outs van trailrunning. We gaan ook actief aan de slag met verschillende ondergronden en de specifieke loopscholing/techniek. Zaterdag 12 juli 9.30- 11.00 uur: TRAIL EXPERIENCE Trailen over de onbekende paadjes van de Utrechtse Heuvelrug via uitdagend parcours van 4-8-12 kilometer. Na elke vier kilometer tanken we even bij en is er gelegenheid om (als je dat echt wilt) te stoppen NB: Toegankelijk voor iedere hardloper die 7-10 kilometer aan één stuk kan hardlopen. Startbod: € 15 per deelnemer Aangeboden door: Richard van Keulen 1x Chalet in Italië Info: Een weekje vakantie in Porlezza, Noord-Italië, net over de Zwitserse grens, 975 km vanaf Utrecht. Chalet (A) voor 4/5 personen. Chalet staat ongeveer 100 meter van het strand van het meer. Startbod: € 250 Wanneer: in overleg, voor-najaar, buiten schoolvakanties Aangeboden door: Fam. Bouwman www.vakantieluganomeer.nl 1x €. 500 extra kassakorting op E-Bike / Elektrische Fiets! Info: Heeft u plannen een elektrische fiets te kopen? Rein Veenendaal Fietsen geeft een korting van € 500 op de aanschaf van een E-Bike / Elektrische fiets van tenminste € 2.000 Startbod: € 125 Aangeboden door: Rein Veenendaal Fietsen www.reinveenendaal.nl 3x Bord met schildering van zelf aan te leveren geboorte- of huwelijkskaart Info: U levert een geboorte- of huwelijkskaart aan en deze wordt dan nageschilderd op een bord. Leuk om bijvoorbeeld als kraamcadeautje te geven! Kijk op www.lucreatief.com of www.facebook.com/pages/LuCreatief/373847556036380 voor voorbeelden. Startbod: € 10 per stuk Aangeboden door: Lucia van Burken www.lucreatief.com 4x Vrolijke, felgekleurde, handgeverfde tafelkleden van de San uit Botswana Info:. Er zijn vier verschillende kleden: 1. 0.86 m x 1.50 m ( rood, oranje, geel bloemen en planten 2. 0.93 m x 1.50 m (rood, oranje, geel, groen dieren en planten) 3. 0.90 m x 1.35 m (blauw, groen hutten, vuur en jagers) 4. 0.92 m x 1.35 m (groen en geel/ handwerkmotieven) Startbod: € 7 per stuk Aangeboden door: Hanna Wessels 3x Setje zelfgemaakte armbanden Info: Ieder setje is 1x beschikbaar. Kleur kan aangepast worden in overleg. Elke polsmaat mogelijk. Startbod: € 7,50 per stuk Aangeboden door: Annelies Boers 1x Set vrolijke gordijnen Info: Handgeverfd door San vrouwen in D'kar met traditionele motieven. (afmeting per gordijn: 1.35 m breed x 1.65 m hoog) Startbod: € 20 Aangeboden door: Hanna Wessels 1x Dia’s inscannen en digitaal archiveren Info: Heeft u thuis nog oude dia’s liggen en wilt u die eenvoudig digitaal archiveren? AR Video verzorgt het voor u. U krijgt van uw dia's een diashow en de databestanden (op een DVD). De diashow is afspeelbaar op uw computer en met een DVD-speler, de dia's staan 5 seconden stil en gaan automatisch door naar het volgende beeld. Aantal ingescande dia's: 100 stuks!! (ter waarde van: €70,-) Startbod: € 35 Wanneer: in overleg Aangeboden door: AR Video www.arvideo.nl 2x Workshop chocolade maken Info: Tijdens de workshop kunt u ruiken aan een prachtig vak. U bent in een gezellige sfeer een hele avond bezig met onze topkwaliteit Tanzaniachocolade. U leert in korte tijd veel over de bereiding ervan. Uw creativiteit kunt u botvieren in het maken van uw eigen ‘kunst’. Op het programma staat onder andere het maken van truffels, pindarotsjes, bonbons en roomchocolade. Duur van de workshop: 3,5 tot 4 uur. aanvang: 18.45 uur (bij eigen avond: aanvangstijd in overleg); Startbod: € 35 per persoon Wanneer: in overleg Aangeboden door: Tamminga www.puurtamminga.nl 2x Taartenbakservice Info: Handig voor een verjaardag, u mag twee taarten uitkiezen: - appeltaart (10-12 pers) - aardbeienkruimeltaart (15-20 pers) - kwarktaart, aardbeien of frambozen (10-12 pers) - monchoutaart (10-12 pers) - bokkenpootjestaart (10-12 pers) - chocoladehazelnotentaart (10-12 pers) Startbod: € 20 per service Wanneer: In overleg Aangeboden door: Nelleke Bouwman 1x Robuuste kapstok Info: Stevige tweedehands kapstok met een zwart metalen frame en aluminium haken. Hoogte 1,75 m, diameter 0,5 m (incl. haken). Startbod: € 30 Aangeboden door: Rianne Joolink 1x uur bijles 1x High Tea Info: Natuurkunde, Scheikunde of Wiskunde door Christian van Munster. Hij is huiswerkbegeleider bij Meesterwerk. Handig als je volgend jaar examen gaat doen. Info: Voor 4 personen. Er wordt voor zoete/hartige hapjes en thee gezorgd. Deze worden bij u thuis gebracht. De gastheer/gastvrouw hoeft alleen voor kokend water en serviesgoed te zorgen. Startbod: € 10 Startbod: € 25 Wanneer: In overleg Wanneer: In overleg Aangeboden door: Christian van Munster Aangeboden door: Fam. C.C. Boers 1x Schoonmaken 2x Boterkoek Info: Veerle van Munster komt 2 uur langs bij u thuis schoonmaken. Handig voor als u een grote schoonmaak wilt gaan houden! Info: Een overheerlijke, zelfgebakken boterkoek. Lekker voor bij de koffie! Er kunnen ong. 8 stukken uit een boterkoek. Startbod: € 15 Startbod: € 5 per koek Wanneer: In overleg Wanneer: In overleg Aangeboden door: Veerle van Munster Aangeboden door: Karin Dieterman 1x Ritje in Jaguar Info: Een heerlijke uiterwaarden-rit met 44 jaar oude stijlvolle donkerblauwe Jaguar XJ6 over de Hollandse dijken met koffie en wat erbij en picknick voor twee personen. 1x Rijles Startbod: € 30 Startbod: € 15 Wanneer: In overleg Wanneer: In overleg Aangeboden door: Guido Bakker Aangeboden door: Nico van Manen 1x Taartenservice Info: 1 rijles ter waarde van 45 euro bij RAVO door Nico van Manen. Leuk cadeau voor iemand die zijn/haar rijbewijs wil gaan halen! 1x Dagje varen Info: 3 taarten voor een feestje/verjaardag of andere gelegenheid. Dit kan van alles zijn: marsepein/fondant, slagroomtaart, chocoladetaart etc. Info: Vaartocht met motorboot VOXY 2 op de Rijn, inclusief koffie en lunch. Voor 4 personen, vanaf 10 uur tot ca. 17 uur. Startbod: € 20 Startbod: € 50 Wanneer: In overleg Wanneer: In overleg Aangeboden door: Sharon van Heerdt Aangeboden door: Jan de Vos 2x Computer APK Info: Advies, stof verwijderen, controle van de onderdelen, opschoning programma’s, opschoning harde schijf, verwijderen opgeslagen fouten, opsporen en verwijderen virussen, spyware en malware en updaten van uw programma’s Startbod: € 20 per APK Wanneer: In overleg Aangeboden door: Hermen Feith 1x zelfgemaakte lasagne Info: Overheerlijke lasagne ovenschotel voor 10 personen, gemaakt door de dominee! Startbod: € 30 Wanneer: In overleg Aangeboden door: Bert van de Bovekamp 1x uur bijles Info: Reken/wiskundebijles aan huis, aangeboden door Manja Dieterman (Met uitzondering van wiskunde B bovenbouw HAVO/VWO). Zij geeft bijles bij StudentsPlus. Handig voor als uw kind volgend jaar CITO toets heeft of moeite heeft met wiskunde Startbod: € 10 Wanneer: In overleg Aangeboden door: Manja Dieterman 1x 2 uur tuinonderhoud Info: Twee medewerkers van Topi Tuinonderhoud komen 2 uur lang uw tuin onder handen nemen Startbod: € 20 Wanneer: In overleg Aangeboden door: Jeroen Hutten www.topituinonderhoud.nl 1x Creatieve workshop Groei & Bloei voor 3-4 personen Info: De dagen worden warmer en om ons heen staat de natuur volop in bloei. De voorjaarsbloemen maken nu steeds meer plaats voor zomerbloeiers en elke tussenliggende fase heeft weer zo zijn eigen bekoringen. Ik geniet er volop van en bedenk me regelmatig: wat hebben wij toch een kleurrijke Schepper! Ook wij zelf mogen tot bloei komen. In deze creatieve workshop ga je met dat thema aan de slag. Je gaat aan het werk met materialen als soft pastelkrijt, ecoline en oliepastel. De workshop duurt anderhalf uur en is voor jong en oud! Ik ga voor 3 à 4 deelnemers per workshop. Bij meer dan 6 aanmeldingen plan ik een nieuwe datum. Startbod: € 20 voor 3-4 personen Wanneer: in overleg Aangeboden door: Ageeth van den Heuvel, creatief docent/coach www.ageeth-creatiefdocent.123website.nl hoe komt het dat ik denk zoals ik denk dat ik handel zoals ik handel dat ik voel zoals ik voel 1x Workshop 'Ken jij je hart’? voor 4-8 personen Info: Hetty Methorst en Ageeth van den Heuvel willen een informatieavond geven over de workshop 'Ken jij je hart?' Op deze informatieavond laten we je ook kennismaken met één van de creatieve invullingen. Tijd: 20.00 – 22.00 (We gaan voor min. 4 en max. 8 deelnemers) Voor meer informatie over de workshop is er een flyer beschikbaar en kan via de mail worden toegestuurd. Ook staat er informatie op onze websites. Startbod: € 20 voor 4-8 personen Wanneer: in overleg Aangeboden door: Ageeth van den Heuvel, creatief docent/coach www.ageeth-creatiefdocent.123website.nl Hetty Methorst www.therapiehettymethorst.nl 8x Handwerk van struisvogeleieren, gemaakt in Botswana Info: 4x een kleine ketting, 3x een grote ketting en een oorbellensetje. Worden allemaal apart geveild. Startbod: Kleine ketting € 5 per stuk Grote ketting € 6 per stuk Oorbellensetje € 5 Aangeboden door: Jan Wessels 3x boekje "Fabels van de Kalahari" Info: Authentieke fabels van de San (Bushmen) van de Kalahari met illustraties van het kunstproject in D'kar, Botswana. Prachtig boekje om als gift te geven Startbod: € 15 per stuk Aangeboden door: Jan Wessels 1x Cupcakes 1x Huiskamerconcert Info: 6 stuks, gemaakt door iemand die cupcakes bakken als hobby heeft! Info: Huiskamerconcert op de piano door Robert Hutten Startbod: € 10 Startbod: € 15 Wanneer: In overleg Wanneer: In overleg Aangeboden door: Jeroen Hutten Aangeboden door: Jeroen Hutten 1x 3 keer een uur bijles wiskunde 1x 4 kaartjes Ouwehands Dierenpark in Rhenen Info: Middelbare school, ook bovenbouw. Arend Jan Gerrits is wiskundedocent op het CLV. Info: 4 toegangskaarten, leuk als gezinsuitje! Startbod: € 50 Wanneer: In overleg Aangeboden door: Arend Jan Gerrits Startbod: € 60 Aangeboden door: Anne-Meike Overduin www.ouwehand.nl 1x Steltenloper Info: Heeft uw bedrijf binnenkort een flyeractie? Heeft u binnenkort een feest en wilt u uw gasten op een leuke manier een goede binnenkomer geven? Heeft u binnenkort een open dag/openhuis? Heeft u een steltloper nodig? Bied dan op deze gave! Ik bied aan om 2 uur te steltlopen voor uw promotie Normale prijs steltlopen is 30 euro per uur Startbod: € 40 Aangeboden door: Kevin Ike www.kevinike.nl 1x Goochelaar Info: Heeft u binnenkort een feest en wilt u uw gasten op een leuke magische manier verbazen? Heeft uw zoon of dochter een kinderfeestje? Heeft u binnenkort een open dag/openhuis? Bied dan op deze gave! Ik bied aan om 20 minuten te goochelen Normale prijs van goochelen is 60 euro Startbod: € 40 Aangeboden door: Kevin Ike www.kevinike.nl 2x Boekenpakket voor volwassen Info: Samengesteld door de Rank. 7 boeken: J.D. Heemskerk - Aisha’s zoektocht Dee Henderson - De Redder Dick van den Heuvel - De doodshoofdvlinder Clay Jacobsen - Duivelsplannen Clay Jacobsen - Machtswoord James David Jordan - Diepe Sporen Craig Parshall - Levend Bewijs Startbod: € 25 Aangeboden door: De Rank www.derankveenendaal.nl 2x Boekenpakket voor kinderen Info: Samengesteld door de Rank. 7 boeken: Jeannette Donkersteeg - Silas en Harm naar het Zwarte Woud Quentin Gréban - Zazoe is verliefd Stephen D. Teeuwen - De leeuw van Lakis Ada Schouten - Verrips - Scheepje van hout Anne de Vries - Jaap en Gerdientje Jaap ter Haar - Koning Arthur W.G. van de Hulst - Rozemarijntje Startbod: € 25 Aangeboden door: De Rank www.derankveenendaal.nl De Botswana groep: Boven, van links naar rechts: Jeroen Hutten, Rianne Joolink, Marjolein Boers, Anne-Meike Overduin, Rosanne Veerman, Linsey van Baaren en Mariska van Dijk. Midden: Hanna Wessels, Jan Wessels, Beppie Wessels, Sharon van Heerdt, Manja Dieterman, Veerle van Munster, Larissa Groeneveld Onder: Dennis Ike, Arend Jan Gerrits, Gerjan van Munster, Hermen Feith Op de dag van de veiling, 13 juni, speelt het Nederlands elftal om 21:00 uur de eerste wedstrijd op het wereldkampioenschap voetbal in Brazilië. Aansluitend aan de veiling kunt u in First Avenue de wedstrijd bekijken op een groot scherm. Dus kom gezellig na de veiling met ons de wedstrijd kijken! Komt u niet naar de veiling, maar wilt u wel voetbal komen kijken, dan bent u welkom vanaf 20.30 uur. Over Jongerenreis Botswana 2014 Vanuit de Chr. Geref. Bethelkerk te Veenendaal gaat een groep van 18 personen voor een diaconale reis naar Botswana. Op 25 juli vertrekken we voor 3 weken naar het Ghanzi district. Hier gaan we helpen bij een drietal projecten: True Love Waits Botswana heeft na Swaziland de hoogste besmettingsgraad met HIV, het virus dat AIDS veroorzaakt. 23% van de volwassenen van 15-49 jaar is besmet. De regering heeft de kerken al in 1997 gevraagd te assisteren bij de voorlichting. Zo zijn de kerken in het Ghanzi district in 2001 begonnen aan een campagne onder jongeren om hen te waarschuwen voor de gevolgen van een seksuele relatie voor of buiten het huwelijk: True Love Waits. In dat programma geven jongeren aan leeftijdgenoten les met behulp van drama, film en discussie. In het Ghanzi district is mede door het werk van True Love Waits de besmettingsgraad met HIV gedaald. De Nederlandse jongeren gaan meehelpen bij de campagne van het team op enkele scholen in het district. Sport- en spelprogramma De San in Botswana spreken een andere taal(Naro) dan de officiële taal, het Tswana. Als kinderen van afgelegen plaatsen naar school gaan, zijn ze het Tswana niet machtig en blijven vaak achter in hun ontwikkeling. Ze moeten vaak voor het eerst van hun leven ver van huis naar een kostschool. Dat geeft zoveel frustratie dat ze weglopen van school. Ouders die zelf niet naar school zijn geweest, kunnen hun kinderen ook niet helpen en begrijpen het belang van een goede opleiding niet. Hun kinderen bedelen om aan eten te komen. In Ghanzi, de hoofdplaats van het gelijknamige district, zwerven zo tientallen kinderen rond bij de winkels. Samen met lokale werkers zullen de Nederlandse jongeren een sport- en spelprogramma voor deze kinderen organiseren met de bedoeling hen voor school te interesseren en ook allerlei “life skills” bij te brengen. Tijdens die week krijgen de kinderen minstens één voedzame maaltijd per dag, worden ze ingeschreven bij de sociale dienst voor een schooluniform en krijgen ze een trainingspak en schoenen. Computertraining Werkloze jongeren willen we een computertraining aanbieden. Voor de aanschaf van een set van twee computers en één printer zamelen we geld in. Eventueel willen we meerdere sets aanschaffen als de opbrengst het toelaat.